Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Amanda AnisimovaGetty Images / Morgan Hancock / Na zdjęciu: Amanda Anisimova

Tenis. Amanda Anisimova wybuchnęła płaczem. Powodem pytanie o zmarłego ojca

Dawid Borek
Dawid Borek
Amanda Anisimova bardzo emocjonalnie zareagowała na pytanie o zmarłego niedawno ojca. Młoda tenisistka na konferencji prasowej wybuchnęła płaczem.

Sytuacja miała miejsce po porażce Amandy Anisimovej z Zariną Dijas na Australian Open 2020. W trakcie konferencji prasowej jeden z dziennikarzy zapytał 18-latki, czy w kontekście śmierci ojca czuje się niespokojna.

- Czy naprawdę musimy rozmawiać o tym tak szybko po meczu? - odpowiedziała tenisistka, wybuchając płaczem. W tym momencie opuściła salę konferencyjną.

Jej ojciec zmarł nagle w sierpniu ubiegłego roku z powodu zawału serca. Anisimova przeżyła tragedię na kilka dni przed jej 18. urodzinami.

ZOBACZ WIDEO: #dziejesiewsporcie: wspaniały gest fair play! Miał pustą bramkę, ale wybił piłkę w aut


- Nie sądzę, by Amanda już całkowicie przeszła żałobę. Musimy być bardzo ostrożni, bardzo wrażliwi. W ciągu ostatnich miesięcy była w trudnej sytuacji, nie miała czasu na odreagowanie - przyznał jej trener, Carlos Rodriguez.

- Wciąż jest mi bardzo ciężko, ale byłam podekscytowana grą w Australian Open. Miło wrócić do pracy - powiedziała Anisimova, dla której Australian Open 2020 to pierwszy duży turniej po przerwie.

Zobacz też:
Pływanie. Reprezentantki Polski walczą o nagrody. Wydały specjalny kalendarz
#dziejesiewsporcie: wspaniały gest fair play! Miał pustą bramkę, ale wybił piłkę w aut

na Facebooku.

Komentarze (2):

Komentarze (2)

×
PRZEJDŹ NA WP.PL