Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Agnieszka Radwańska Getty Images / Lintao Zhang / Na zdjęciu: Agnieszka Radwańska

Tenis. "Było wzruszenie". Agnieszka Radwańska zdradziła, jak jej bliscy zareagowali na wiadomość o ciąży

Piotr Bobakowski
Piotr Bobakowski
30-letnia Agnieszka Radwańska za kilka miesięcy zostanie mamą. Była tenisistka opowiedziała o swoich odczuciach związanych z macierzyństwem.

Agnieszka Radwańska pod koniec stycznia ogłosiła światu dobrą nowinę. Gwiazda tenisa ziemnego przekazała w mediach społecznościowych, że razem ze swoim mężem, Dawidem Celtem, spodziewają się narodzin dziecka. - Przyszedł czas na nowy etap w życiu, będę mamą - napisała była tenisistka na Instagramie.

W wywiadzie dla portalu sport.pl. Radwańska została zapytana o reakcję rodziny, jej siostry i rodziców, na wspaniałą wiadomość. - Było wzruszenie. Każdy chyba na tę wiadomość czekał. Oczywiście wszyscy są szczęśliwi i z niecierpliwością czekają - odpowiedziała.

Przyszła mama przyznała się do tego, że na początku były pewne obawy, czy podoła wyzwaniu, ale sytuacja przynajmniej na ten czas została opanowana. - Było sporo nerwów, obaw. Co będzie? Jak będzie? Czy dam radę? Teraz troszkę się uspokoiłam, ale myślę, że nerwy wrócą. Szczególnie w końcówce - dodała.

ZOBACZ WIDEO #dziejesiewsporcie: Miły gest koszykarza z NBA doprowadził małych fanów do łez

Była sportsmenka zdaje sobie sprawę z odpowiedzialności, jaką wzięła na siebie. Jest świadoma tego, że nadchodzi nowy etap w jej życiu. Pociesza się jednak tym, że w jej otoczeniu jest kilka osób, które wychowują małe dzieci. Liczy bardzo na ich podpowiedzi i porady.

30-letnia Radwańska zakończyła karierę zawodniczą w listopadzie 2018 r. Na korcie zarobiła ponad 27 mln dolarów amerykańskich (ok. 105 mln zł). Od 2017 roku krakowianka jest żoną Dawida Celta, swojego dawnego sparingpartnera.

ZOBACZ: Tenis. Nowe życie Agnieszki Radwańskiej. Wiele się zmieniło >>

na Facebooku.

Komentarze (3):

Komentarze (3)

×
PRZEJDŹ NA WP.PL