Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Hubert Hurkacz Getty Images / Clive Brunskill / Na zdjęciu: Hubert Hurkacz

Koronawirus. Iga Świątek i Hubert Hurkacz w Indian Wells. "Dobry trening, ale turnieju nie ma"

Rafał Smoliński
Rafał Smoliński
Organizatorzy podjęli decyzję o odwołaniu turnieju BNP Paribas Open 2020 w Indian Wells, ale pozwolili tenisistom korzystać z obiektów, na których miały być rozgrywane zawody.

Z powodu groźnego koronawirusa postanowiono, że prestiżowa impreza w Indian Wells nie dojdzie w tym roku do skutku. Mimo tego organizatorzy zachowali się fair w stosunku do tych graczy, którzy o decyzji dowiedzieli się na miejscu w Kalifornii. Tenisistkom i tenisistom zgłoszonym do eliminacji i turnieju głównego pozwolono przez najbliższy tydzień korzystać z obiektów w Indian Wells Tennis Garden.

Tak też uczynił Hubert Hurkacz, który w mediach społecznościowych zaprezentował zdjęcie z pustego kortu centralnego. Tenisista z Wrocławia miał bronić 180 punktów za zeszłoroczny występ w BNP Paribas Open, gdy doszedł do ćwierćfinału. Teraz pozostaje mu jedynie przygotowywać się do kolejnych występów i uczestniczyć w kampaniach reklamowych ATP. "Dobry trening, ale turnieju nie ma" - napisał na Instagramie.

W Indian Wells przebywa także Iga Świątek. Tenisistka z Raszyna również trenuje i ma nadzieję, że odbędzie się zaplanowany na 23 marca turniej Miami Open. Nasza reprezentantka pochwaliła się w mediach społecznościowych zdjęciami z sesji dla WTA. Organizacja zajmująca się kobiecym tenisem postanowiła wykorzystać obecność pań w Kalifornii, stąd liczne zdjęcia na profilach zawodniczek w mediach społecznościowych.

Wyświetl ten post na Instagramie.

#bts from @wta photoshoot #blackandwhite

Post udostępniony przez Iga Świątek (@iga.swiatek)

Czytaj także:
Jerzy Janowicz: Muszę sobie dać jeszcze jedną szansę
Kacper Żuk: Człowiek gra dla rankingu, ale zdrowie jest najważniejsze

ZOBACZ WIDEO: Koronawirus. Ministerstwo Zdrowia opublikowało specjalny filmZapisz się na nasz specjalny newsletter o koronawirusie

na Facebooku.

Komentarze (0):

Komentarze (0)

×
PRZEJDŹ NA WP.PL