Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Marta Kostiuk Getty Images / Graham Denholm / Na zdjęciu: Marta Kostiuk

Koronawirus. Marta Kostiuk modli się za świat. "Mam nadzieję, że nauczymy się być lepszymi dla siebie i dla planety"

Łukasz Iwanek
Łukasz Iwanek
- Mam nadzieję, że kiedy to się skończy, nauczymy się być lepszymi dla siebie i dla naszej planety - napisała Marta Kostiuk. Ukrainka modli się za świat dotknięty epidemią koronawirusa i za Zagrzeb, w którym miało miejsce trzęsienie ziemi.

Marta Kostiuk na Instagramie podzieliła się swoimi refleksjami na temat pandemii wirusa, która paraliżuje cały świat. - Trudno jest budzić się codziennie i czytać coraz więcej złych wiadomości. Świat jest teraz w bardzo trudnym położeniu. Dzieje się tyle strasznych rzeczy. Musimy trzymać się razem, aby przez to przejść - napisała 17-letnia Ukrainka.

- Mam nadzieję, że gdy to się skończy, nauczymy się być lepszymi dla siebie i dla naszej planety - dodała Kostiuk, która w 2018 roku w wielkoszlemowym debiucie doszła do III rundy Australian Open.

- Modlę się za cierpiące osoby, za personel medyczny i wszystkich, którzy pracują nad utrzymaniem porządku na świecie w tym strasznym czasie - dodała mistrzyni juniorskiego Australian Open 2017, która swoje modlitwy kieruje również do Zagrzebia.

- To miasto, które naprawdę kocham. Rano w Zagrzebiu doszło do trzęsienia ziemi w skali 5,5 Richtera. Centrum miasta jest zniszczone. Ludzie są na zewnątrz. Moje myśli są z ludźmi z Zagrzebia i z całego świata - zakończyła Kostiuk.

Wyświetl ten post na Instagramie.

It’s hard to wake up everyday and read more and more bad news. The world is in a such a hard place right now. So many terrible things happening. We need to stick together to go through all of this. Hopefully when it all ends, we will learn to be better to eachother and to the planet... Sending my prayers to everyone who is suffering, all of the medical staff and everyone who is working to keep the world in order at this terrible time. Also, special prayers go to Zagreb, the city I really love. This morning Zagreb was hit by an 5.5 Richter scale earthquake. City center is pretty damaged. People are outside.... my thoughts are with people in Zagreb and the whole world

Post udostępniony przez Marta Kostyuk / Марта Костюк (@kostyukmarta)

Zobacz także:
Koronawirus. Poruszający wpis Jeleny Dokić. "Musimy sobie pomagać zamiast walczyć w supermarketach"
Koronawirus. Maria Szarapowa wspiera Włochy w trudnym czasie. "Proszę, zostańcie w domu"

ZOBACZ WIDEO: Koronawirus. Szalenie trudna sytuacja w światowym sporcie. "Nie ma rozgrywek, nie ma kibiców, nie ma pieniędzy"Zapisz się na nasz specjalny newsletter o koronawirusie

na Facebooku.

Komentarze (2):

Komentarze (2)

×
PRZEJDŹ NA WP.PL