Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Urszula Radwańska Getty Images / Aaron Gilbert/Icon Sportswire / Na zdjęciu: Urszula Radwańska

Tenis. Koronawirus. Urszula Radwańska zachęca: Zostań w domu i trenuj

Marcin Motyka
Marcin Motyka
Urszula Radwańska zaapelowała o rozwagę w związku z pandemią koronawirusa - "Zostań w domu i trenuj na tarasie" - napisała na Twitterze tenisistka, dołączając krótkie nagranie.

Kolejna znana postać polskiego środowiska tenisowego dołączyła do akcji "Zostań w domu". Kilka dni temu o zadbanie o bezpieczeństwo w związku z pandemią koronawirusa poprosiłHubert Hurkacz, teraz o to samo zaapelowała Urszula Radwańska.

Tenisistka z Krakowa zachęca do pozostawania w domach, ale nie zapomina, że jednocześnie należy zadbać o aktywność fizyczną. - "Zostań w domu i trenuj na tarasie" - napisała na Twitterze, dołączając krótkie nagranie, na którym zaprezentowała kilka ćwiczeń.

Radwańska, podobnie jak wszyscy zawodowi tenisiści, ma teraz wymuszoną przerwę w startach. Rozgrywki tenisowe na wszystkich szczeblach zostały zawieszone co najmniej do 7 czerwca.

Naomi Osaka była rozczarowana przełożeniem igrzysk, ale popiera decyzję premiera Japonii i MKOl

ZOBACZ WIDEO: Kiedy odbędą się igrzyska olimpijskie w Tokio? "Zaczyna się wielka gra strategiczna"Zapisz się na nasz specjalny newsletter o koronawirusie

Czy, będąc w domu, dbasz o aktywność fizyczną?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

na Facebooku.

Komentarze (1):

Komentarze (1)

×
PRZEJDŹ NA WP.PL