Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Patrick McEnroe podczas pokazowej imprezy w Delray Beach w 2019 rokuGetty Images / Jason Koerner / Na zdjęciu: Patrick McEnroe podczas pokazowej imprezy w Delray Beach w 2019 roku

Tenis. Patrick McEnroe ma koronawirusa. Deblowy zwycięzca Rolanda Garrosa zaapelował do internautów

Igor Kubiak
Igor Kubiak
Patrick McEnroe poinformował internautów, że zachorował na koronawirusa i aktualnie przebywa na domowej kwarantannie. - Mam się absolutnie dobrze - podkreślił 53-latek.

Patrick McEnroe to komentator i zwycięzca Rolanda Garrosa w grze podwójnej z 1989 roku. Amerykanin na Twitterze poinformował, że choruje na koronawirusa, ale aktualnie czuje się dobrze i przebywa na kwarantannie w domu.

"Cały nasz dom przebywa pełną kwarantannę już od ponad dwóch tygodni. Zachęcam wszystkich do robienia tego samego. Miejmy to już z głowy. Jestem przykładem kogoś, kto był w stanie z tym walczyć. Mam się absolutnie dobrze. Myślę i modlę się o ludzi, którzy borykają się z tym" - powiedział 53-latek na nagraniu, które umieścił na Twitterze.

McEnroe jest młodszym bratem wielokrotnego triumfatora turniejów wielkoszlemowych - Johna McEnroe'a. Jego największym sukcesem jest wspomniany triumf na francuskich kortach z Jimem Grabbem.

W grze pojedynczej udało mu się awansować do półfinału Australian Open w 1991 roku. Z powodzeniem reprezentował też Stany Zjednoczone w Pucharze Davisa.

Czytaj też:
-> Koronawirus. Szef Tennis Australia wątpi w dokończenie sezonu 2020
-> Koronawirus. Trener Jerzego Janowicza uderza w polityków i... Cristiano Ronaldo. "To niedorzeczne"

ZOBACZ WIDEO: Koronawirus. Ministerstwo Zdrowia opublikowało specjalny filmZapisz się na nasz specjalny newsletter o koronawirusie

na Facebooku.

Komentarze (0):

Komentarze (0)

×
PRZEJDŹ NA WP.PL