Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Rafael NadalGetty Images / Scott Barbour / Na zdjęciu: Rafael Nadal

Koronawirus. Tenis w czasach pandemii. Rafael Nadal zagrał z siostrą (wideo)

Marcin Motyka
Marcin Motyka
Rafael Nadal pokazał, że nawet w czasie pandemii koronawirusa można grać w tenisa. Wystarczą do tego rakiety, piłka, kawałek placu i... krzesła.

Z powodu pandemii koronawirusa rozgrywki tenisowe zostały zawieszone do 13 lipca. Tenisiści spędzają czas w domach i nie mogą rywalizować na światowych kortach. Jednocześnie udowadniają, że nawet w tak trudnych okolicznościach można grać w tenisa. Wystarczy odrobina kreatywności.

W zeszłym tygodniu Roger Federer zamieścił dwa nagrania z "treningów" odbywanych w śnieżnych warunkach. Z kolei w weekend na koncie Rafael Nadal na Instagramie pojawił się film z "meczu" tenisowego z udziałem Hiszpana.

Za kort posłużył kawałek chodnika, a siatka została skonstruowana z dwóch krzesełek. Nadal odbijał piłkę ze swoją siostrą, Marią Isabelą, która - sądząc po reakcji - została zwyciężczynią tego "spotkania".

- "Powiedziałem, że musicie się rozweselić" - napisał Hiszpan, przypominając również, by w tym trudnym okresie pozostawać w domach.

Śnieżny trening Rogera Federera z przesłaniem. "Wspierajmy się. Przejdziemy przez to razem"

ZOBACZ WIDEO: Koronawirus. Ministerstwo Zdrowia opublikowało specjalny filmZapisz się na nasz specjalny newsletter o koronawirusie

Czy uważasz, że zabawy i aktywności fizyczne są odskocznią od sytuacji wywołanej przez pandemię koronawirusa?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

na Facebooku.

Komentarze (3):

Komentarze (3)

×
PRZEJDŹ NA WP.PL