Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Nick KyrgiosPAP/EPA / SCOTT BARBOUR / Na zdjęciu: Nick Kyrgios

Koronawirus. Szlachetny gest Nicka Kyrgiosa. Tenisista pomaga potrzebującym

Rafał Smoliński
Rafał Smoliński
Nick Kyrgios wspiera rodaków w dobie pandemii. Australijski tenisista zaoferował pomoc ludziom, których z powodu koronawirusa nie stać na zakup pożywienia.

Rozprzestrzeniający się koronawirus powoduje poważne problemy dla krajowej i światowej gospodarki. Część firm nie może normalnie funkcjonować i decyduje się na redukcję zatrudnienia. To oznacza, że wielu ludzi traci dotychczasowe źródło dochodu i ma poważne kłopoty życiowe.

Właśnie tym osobom zdecydował się pomóc Nick Kyrgios. "Jeśli ktoś nie pracuje, nie otrzymuje wynagrodzenia i kończy się mu jedzenie, to proszę nie idź spać z pustym żołądkiem. Nie bój się wysłać do mnie wiadomość. Z przyjemnością podzielę się tym, co mam. Nawet jeśli będzie to paczka makaronu, bochenek chleba czy mleko. Podrzucę ci to pod drzwi" - napisał na Instagramie.

Według najnowszych doniesień w Australii jest ponad 5 700 przypadków zakażenia chorobą COVID-19, z czego 39 osób zmarło. Z powodu pandemii koronawirusa wszystkie rozgrywki tenisowe zostały zawieszone co najmniej do 13 lipca.

Wyświetl ten post na Instagramie.

Real talk

Post udostępniony przez NK (@k1ngkyrg1os)

Czytaj także:
Federer zdruzgotany odwołaniem Wimbledonu
Kvitova: Wielka dziura w kalendarzu

ZOBACZ WIDEO: Koronawirus. Ministerstwo Zdrowia opublikowało specjalny filmZapisz się na nasz specjalny newsletter o koronawirusie

na Facebooku.

Komentarze (1):

Komentarze (1)

×
PRZEJDŹ NA WP.PL