Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Novak DjokovićPAP/EPA / LUKAS COCH / Na zdjęciu: Novak Djoković

Koronawirus. Novak Djoković grał w tenisa w domu. Patelnia zamiast rakiety (wideo)

Rafał Smoliński
Rafał Smoliński
W dobie pandemii koronawirusa zalecane jest ograniczanie kontaktów międzyludzkich i przebywanie w domu. Novak Djoković pokazał, jak można umilić sobie czas w tak trudnej sytuacji.

Aktualny lider rankingu ATP przerobił wolną przestrzeń w domu na tenisowy kort. Do jego stworzenia wykorzystano krzesła i elementy kanapy. Za rakiety posłużyły patelnie.

Przeciwnikiem Novaka Djokovicia był jego brat Marko, który nie odnosił wielkich sukcesów na światowych kortach. Na zamieszczonym w mediach społecznościowych filmie Serbowie rozegrali między sobą interesującą wymianę.

Przypomnijmy, że Djoković aktywnie włączył się w walkę z koronawirusem. Wspólnie ze swoją żoną Jeleną przeznaczył milion euro na rzecz serbskich szpitali. Potem wsparł inicjatywę Rafaela Nadala i Pau Gasola, którzy pomagają poszkodowanym w Hiszpanii.

Według najnowszych doniesień na świecie jest już ponad 1,3 mln przypadków zakażenia chorobą COVID-19, z czego ponad 74 tys. osób zmarło. Z powodu pandemii koronawirusa wszystkie rozgrywki tenisowe zostały zawieszone co najmniej do 13 lipca.

Czytaj także:
Szlachetny gest Nicka Kyrgiosa
Simona Halep nie traci pozytywnego nastawienia

ZOBACZ WIDEO: Koronawirus. Ministerstwo Zdrowia opublikowało specjalny filmZapisz się na nasz specjalny newsletter o koronawirusie

na Facebooku.

Komentarze (1):

Komentarze (1)

×
PRZEJDŹ NA WP.PL