Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Andy MurrayGetty Images / Chris Hyde / Na zdjęciu: Andy Murray

Tenis. Andy Murray odbijał piłkę z żoną. Zaproponowali wyzwanie Rogerowi i Mirce Federerom (wideo)

Marcin Motyka
Marcin Motyka
Andy Murray opublikował nagranie, jak z żoną, Kim, odbijają piłkę wolejami. Jednocześnie zaproponowali też zabawowe wyzwanie Rogerowi i Mirce Federerom, by ci zaprezentowali swoje umiejętności w grze z powietrza.

Z powodu pandemii koronawirusa tenisowe rozgrywki zostały zawieszone, lecz tenisiści nie zapominają o swojej dyscyplinie sportu. Roger Federer zamieścił dwa nagrania, na których "trenuje" w śnieżnych warunkach oraz rozpoczął challenge polegający na jak najczęstszym odbiciu piłki o ścianę. Z kolei Rafael Nadal w nietypowych warunkach rozegrał "mecz" z siostrą.

Kreatywnością wykazał się też Andy Murray. Szkot na swoich kontach w mediach społecznościowych opublikował wideo, jak odbija piłkę z żoną, Kim. Zaproponował także wyzwanie wszystkim sympatykom tenisa oraz małżeństwu Federerów.

"Wyzwanie 100 wolejów dla wszystkich tenisistów i kibiców. Podczas nagrywania filmu nie było sprzeczek, chociaż myślę, że ostatni wolej mógł być wymierzony w moją głowę" - napisał Murray, dodając: "Nie mogę być jedynym, który chce zobaczyć, jak Roger i Mirka odbijają razem kilka piłek".

Przerwa od touru wyzwaniem dla tenisistów i trenerów. "Nie jest łatwo przewidzieć, kto wyjdzie z tego mocniejszy"

ZOBACZ WIDEO: #dziejesiewsporcie: druga miłość Garetha Bale'aZapisz się na nasz specjalny newsletter o koronawirusie

Czy podejmujesz wyzwania proponowane przez tenisistów w mediach społecznościowych?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

na Facebooku.

Komentarze (1):

  • Fanka Rożera Zgłoś
    Tylko Srebrny medal, Wielkiego Manipulatora, Maestro Pióra za uporczywe propagowanie Rożera.Gdyby było przynajmniej zdjęcie Rożera lub Mirki obok Murraya, otrzymałby złoty.

    Komentarze (1)

    ×
    PRZEJDŹ NA WP.PL