Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Robert Lewandowski Instagram / instagram.com/_rl9/ / Na zdjęciu: Robert Lewandowski

Cybertrening tenisistów z piłkarzami Bayernu. Alexander Zverev ćwiczył z Robertem Lewandowskim

Rafał Smoliński
Rafał Smoliński
Koronawirus doprowadził do zawieszenia większości wydarzeń, ale sportowcy starają się dbać o swoją formę. Piłkarze Bayernu Monachium przeprowadzili w ostatni weekend cybertrening z niemieckimi tenisistami Alexandrem i Mischą Zverevami.

Półtora tygodniu temu Bayern Monachiumwznowił treningi na boisku. Z zespołem ćwiczył także Robert Lewandowski, który wyleczył już uraz kolana. Na razie piłkarze trenowali grupami, zgodnie z rządowymi zalecaniami wobec pandemii koronawirusa. Ostatni mecz w Bundeslidze klub ze stolicy Bawarii rozegrał 8 marca.

Oprócz ćwiczeń na boisku piłkarze zostali zobligowani do dbania o swoją formę w domu. Swoimi indywidualnymi treningami często chwalili się w mediach społecznościowych. W czwartek oficjalny profil Bayernu Monachium na Twitterze zaprezentował, jak w miniony weekend zawodnicy odbyli cybertrening z braćmi Alexandrem i Mischą Zverevem.

Niemieccy tenisiści przebywają obecnie w Saddlebrook na Florydzie. Zdecydowali się pozostać w USA, gdzie mają lepsze warunki do trenowania. Aby móc ćwiczyć razem z piłkarzami Bayernu, musieli pojawić się w miejscowej siłowni po godz. 5 rano.

Czytaj także:
Novak Djoković przekazał ponad milion dolarów na szpital w Bergamo
Cori Gauff myślała o rocznej przerwie od tenisa

ZOBACZ WIDEO: Koronawirus. Ministerstwo Zdrowia opublikowało specjalny filmZapisz się na nasz specjalny newsletter o koronawirusie

na Facebooku.

Komentarze (1):

Komentarze (1)

×
PRZEJDŹ NA WP.PL