Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Marat Safin Getty Images / Olivier Anrigo / Na zdjęciu: Marat Safin

Koronawirus. Teorie spiskowe byłego tenisisty. "To przygotowanie do czipizacji"

Mateusz Domański
Mateusz Domański
Marat Safin znów wysunął się na pierwsze strony gazet, ponownie dzięki swojemu kontrowersyjnemu podejściu. Były rosyjski tenisista przedstawił teorie spiskowe związane z pandemią koronawirusa.

Marat Safin zawsze był barwną postacią. Przy okazji szalejącej pandemii koronawirusa postanowił o sobie przypomnieć i opowiedział o swojej teorii spiskowej. - Myślę, że to przygotowanie ludzkości do czipizacji - przyznał podczas rozmowy z portalem sports.ru.

Czipizacja to oczywiście nic innego jak wszczepienie ludziom czipów. - W 2015 roku Bill Gates powiedział, że będziemy mieli pandemię, a kolejna wojna będzie wirusowa, nie nuklearna. Potem przedstawiono symulację tego na forum ekonomicznym w Davos. Gates nie jest wizjonerem. On to po prostu wiedział - stwierdził Rosjanin, który był numerem 1 w tenisowym rankingu w 2000 roku.

Emerytowany sportowiec przekazał, że sądzi, iż nie znamy całej prawdy na temat koronawirusa. - Uważam, że z koronawirusem nie jest tak, jak to jest nam przedstawiane, ale ludzie w to wszystko wierzą, w te straszne historie z telewizji. Niektórzy wierzą, że cywilizacja się skończy, ale ja w to nie wierzę. Po prostu zbliżamy się do czipów - zaznaczył.

Twierdzi też, że za spisek są odpowiedzialni najpotężniejsi ludzie na świecie. - Myślę, że są to ludzie potężniejsi niż światowi liderzy. Prawdziwi mistrzowie pieniądza, panowie świata, którzy łatwo mogą zmieniać bieg historii - podsumował.

Czytaj także:
- Novak Djoković i Andy Murray stworzyli idealnego tenisistę. Zaskakujące wybory Nicka Kyrgiosa

- Jo-Wilfried Tsonga myśli o zakończeniu kariery. "Nie boję się tego" 

ZOBACZ WIDEO: Koronawirus. Kryzys dotyka Michała Winiarskiego. "Dogadaliśmy się, że będziemy płacić 1/3 czynszu"Zapisz się na nasz specjalny newsletter o koronawirusie

na Facebooku.

Komentarze (9):

Wszystkie komentarze (9)

Komentarze (9)

×
PRZEJDŹ NA WP.PL