Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Nick KyrgiosGetty Images / Kelly Defina / Na zdjęciu: Nick Kyrgios

Goran Ivanisević wierzy, że Nick Kyrgios zdobędzie wielkoszlemowy tytuł. "Jeśli nie, byłby to wstyd dla tenisa"

Marcin Motyka
Marcin Motyka
Goran Ivanisević uważa, że Nicka Kyrgiosa stać na zdobycie wielkoszlemowego tytułu. - Jest tak utalentowany, że gdyby do tego nie doszło, byłby to wstyd dla tenisa - powiedział o Australijczyku.

W trakcie zawodowej kariery Goran Ivanisević był wulkanem emocji. Jego słynne zdanie: "Jest Dobry Goran, który wygrywa mecze. Jest też Zły Goran, rzucający rakietami i obrażający sędziów" przeszło do tenisowej klasyki. Spośród obecnych zawodników odbicie swoich zachowań Chorwat widzi w Nicku Kyrgiosie.

- On ma wewnętrzne problemy. Dla siebie jest zły i wiem, jak się czuje. Walczy z ludźmi i czasami chce udowodnić coś, czego się nie da - mówił o Kyrgiosie w wywiadzie dla Australian Open TV.

Mimo nieokiełznanego temperamentu, Ivanisević zdobył wielkoszlemowy tytuł (Wimbledon 2001). I wierzy, że Australijczyka również stać na triumf w imprezie Wielkiego Szlema.

- Jest jednym z największych talentów w obecnym tenisie. Może zrobić wszystko z piłką i w mojej opinii to najlepiej serwujący tenisista w rozgrywkach. To facet, który może pokonać każdego i wygrać turniej wielkoszlemowy. Staje się coraz lepszy, ale jeśli się nie zmieni, nadejdzie dzień, kiedy będzie tego szczerze żałował - stwierdził Chorwat.

- Mam nadzieję, że jest w stanie się zmienić, bo w głębi duszy jest dobrym facetem. Myślę, że w przyszłości może wygrać turniej wielkoszlemowy. Jest tak utalentowany, że gdyby do tego nie doszło, byłby to wstyd dla tenisa - dodał Ivanisević.

Novak Djoković na Instagramie, czyli tenisista pozbawiony medialnego kagańca

David Goffin ma cień nadziei na wznowienie tenisowego sezonu. "Widzę szansę, by wrócić pod koniec roku"

ZOBACZ WIDEO: #dziejesiewsporcie: Beckham wciąż ma to coś. Nie dał szans synowi w popularnej grze

Czy uważasz, że Nick Kyrgios zdobędzie wielkoszlemowy tytuł?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

na Facebooku.

Komentarze (1):

Komentarze (1)

×
PRZEJDŹ NA WP.PL