Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Agnieszka RadwańskaMateriały prasowe / Wojciech Figurski / MG Camp / Na zdjęciu: Agnieszka Radwańska

"Pani dwa w jednym". Agnieszka Radwańska nawet w ciąży gra w tenisa

Piotr Bobakowski
Piotr Bobakowski
Wyraźnie zaokrąglony ciążowy brzuszek nie przeszkadzał Agnieszce Radwańskiej w meczu z Magdaleną Wojdyło. Spotkanie na korcie w Krakowie komentował duet: Joanna Sakowicz-Kostecka i Dawid Celt.

Agnieszka Radwańska i Dawid Celt oczekują narodzin dziecka. Była tenisistka w styczniu br. ogłosiła, że jest w ciąży. Data porodu trzymana jest w tajemnicy przed mediami, ale po rosnącym w szybkim tempie brzuchu widać, że termin już się zbliża.

W piątek 31-letnia Radwańska pojawiła się na... korcie tenisowym w Krakowie. Co więcej, gwiazda światowego tenisa rozegrała mecz z byłą zawodniczką, Magdaleną Wojdyło. Wideo możemy zobaczyć na InstaStories finalistki wielkoszlemowego Wimbledonu w 2012 r.

- Piłka chodzi, jak po sznurku. Aplauz. I tutaj... "Pani dwa w jednym", pani Agnieszka Radwańska-Celt - komentowała niecodzienny pojedynek była tenisistka, Joanna Sakowicz-Kostecka.

- Takiego meczu jeszcze nie komentowaliśmy. Takiego wydarzenia jeszcze nie było na tym obiekcie. Nie było... Ta zawodniczka tam pod deskami z bajeczną techniką. Ale ona to ma, ona to ma... - relacjonował małżonek starszej z sióstr Radwańskich, Dawid Celt.

www.instagram.com/stories/aradwanskawww.instagram.com/stories/aradwanska

Zobacz:
Agnieszka Radwańska pokazała zdjęcie ze spaceru. Ciążowy brzuszek rośnie
Agnieszka Radwańska odpoczywa w Sopocie. Pokazała ciążowy brzuszek

ZOBACZ WIDEO: #dziejesiewsporcie: techniczny popis Grosickiego. Boniek skomentował to w swoim stylu

na Facebooku.

Komentarze (2):

Komentarze (2)

×
PRZEJDŹ NA WP.PL