Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Dusan Lajović PAP/EPA / ANDREJ CUKIC / Na zdjęciu: Dusan Lajović

Tenis. Dusan Lajović i Nikola Milojević poddali się testom na koronawirusa. Obaj wystąpili w Adria Tour

Marcin Motyka
Marcin Motyka
Dusan Lajović i Nikola Milojević w trosce o zdrowie poddali się testom na obecność koronawirusa. Obaj wystąpili w turnieju Adria Tour w Belgradzie, gdzie mieli kontakt z tenisistami zakażonymi COVID-19.

Rywalizujący w turnieju cyklu Adria Tour w Zadarze Novak Djoković, Grigor Dimitrow i Borna Corić są zakażeni koronawirusem, podobnie jak Viktor Troicki, którego w Chorwacji zabrakło. Pozostali uczestnicy imprezy poddali się testom na obecność COVID-19, a niektórzy - mimo negatywnych wyników - profilaktycznie zdecydowali się na dwutygodniową kwarantannę.

Badania pod kątem COVID-19 przeszli także Dusan Lajović i Nikola Milojević. Obaj serbscy tenisiści wprawdzie nie wystąpili w Zadarze, ale uczestniczyli w rozegranym tydzień wcześniej turnieju w Belgradzie, gdzie mieli kontakt z zakażonymi koronawirusem kolegami z zawodowych kortów.

O testach Lajovicia i Milojevicia poinformował Sasa Ozmo, jeden z czołowych serbskich dziennikarzy zajmujących się tenisem. Obaj na szczęście są zdrowi.

- Dobre wieści. Lajović i Milojević są negatywni - napisał Ozmo w artykule dla "Sportklubu".

Novak Djoković straci funkcję szefa Rady Graczy ATP? "Jego słowa nie są spójne z tym, co się działo"

ZOBACZ WIDEO: Orlen nie rezygnuje ze wspierania polskiego sportu w czasie kryzysu. "Zwiększyliśmy na to budżet o prawie 100 procent"Zapisz się na nasz specjalny newsletter o koronawirusie

na Facebooku.

Komentarze (0):

Komentarze (0)

×
PRZEJDŹ NA WP.PL