Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Rozalia Gruszczyńska PAP / Andrzej Grygiel / Na zdjęciu: Rozalia Gruszczyńska

Tenis. Mistrzostwa Polski. Przyznano dzikie karty. Rozalia Gruszczyńska i Maks Kaśnikowski wśród nagrodzonych

Rafał Smoliński
Rafał Smoliński
Organizatorzy 94. mistrzostw Polski poinformowali o przyznaniu dzikich kart do turnieju głównego. Na kortach Górnika Bytom zaprezentują się m.in. Rozalia Gruszczyńska i Maks Kaśnikowski.

Zgodnie z planem dzikie karty otrzymali tenisiści, którzy odnieśli sukcesy podczas mistrzostw Polski juniorów, które odbyły się w ubiegłym tygodniu we Wrocławiu. Ich triumfatorzy, Rozalia Gruszczyńska i Maks Kaśnikowski, zaprezentują się w krajowym czempionacie seniorów, który odbędzie się w dniach 13-19 lipca w Bytomiu.

Dzikie karty do głównej drabinki mężczyzn otrzymali również Mikołaj Lorens, Aleksander Orlikowski i Aleksander Zdzuj. Z kolei w turnieju pań wystąpią także Laura Duhl, Karolina Bartusek i Wiktoria Saska.

Przypomnijmy, że eliminacje singla rozpoczną się w poniedziałek 13 lipca, a w kolejnym dniu ruszą zmagania w głównej drabince. W Bytomiu zagrają m.in. Hubert Hurkacz, Kamil Majchrzak, Katarzyna Kawa, Magdalena Fręch i Maja Chwalińska. Transmisje będą dostępne w internecie oraz na antenach Polsatu Sport.

Czytaj także:
Alexander Zverev rozpoczął współpracę z Davidem Ferrerem
Simona Halep chce zagrać w Palermo

ZOBACZ WIDEO: #dziejesiewsporcie: popis Huberta Hurkacza. Trafił idealnie

na Facebooku.

Komentarze (1):

  • Fanka Rożera Zgłoś
    Teraz rozumiem, skąd wzięło się w tak krótkim czasie 94, artykułów na temat roznosiciela pandemii śmiercionośnej Djocovicia i jego złej rodzinki. Rocznica. Szacun dla Fedredakcji!

    Komentarze (1)

    ×
    PRZEJDŹ NA WP.PL