Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Grigor Dimitrow PAP/EPA / ANDREJ CUKIC / Na zdjęciu: Grigor Dimitrow

Koronawirus. Grigor Dimitrow wyzdrowiał. Tenisista zakończył kwarantannę

Marcin Motyka
Marcin Motyka
Grigor Dimitrow poinformował, że nie jest już zakażony koronawirusem. Bułgar zakończył kwarantannę i chce wystąpić w sierpniowych turniejach w USA.

Grigor Dimitrow był pierwszym uczestnikiem Adria Tour ze stwierdzoną obecnością koronawirusa w organizmie. Po informacji Bułgara przerwano turniej w Zadarze, a następnie, gdy zakażenie COVID-19 wykryto także u Novaka Djokovicia, Borny Coricia i Viktora Troickiego, cały cykl został przedwcześnie zakończony.

W poniedziałek, po ponad trzech tygodniach od diagnozy o zakażeniu, Dimitrow przekazał dobre wiadomości. Bułgar jest już zdrowy, zakończył kwarantannę i planuje wznowienie treningów. Chce również zagrać w sierpniowych turniejach w USA.

"Właśnie otrzymałem świetną wiadomość od lekarza w Monako, że mój test na koronawirusa był negatywny. Dziękuję za wsparcie podczas ostatnich tygodni w czasie mojej kwarantanny. Nie mogę doczekać się powrotu do treningów, aby być gotowym na turnieje na twardych kortach w USA" - napisał na Instagramie.

Ivan Ljubicić: Corić był zszokowany po diagnozie, że ma koronawirusa. Adria Tour? Więcej szkody niż korzyści

ZOBACZ WIDEO: #dziejesiewsporcie: popis Huberta Hurkacza. Trafił idealnieZapisz się na nasz specjalny newsletter o koronawirusie

na Facebooku.

Komentarze (1):

 • Fanka Rożera Zgłoś
  Jeszcze mu nie zdążyły odrosnąć włosy na głowie po zakażeniu Djocovidem, więc zakrywa głowę czapką, a już chojraczy.Widać na twarzy, że jeszcze jest ciężko chory. Powinien
  Czytaj całość
  też chodzić w kagańcu, tak jak apelował Marcin Motyka, aby nosił go Djoković.

  Komentarze (1)

  ×
  PRZEJDŹ NA WP.PL