Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Feliciano Lopez Getty Images / Julian Finney / Na zdjęciu: Feliciano Lopez

Feliciano Lopez uczestniczył w kolizji. Hiszpański tenisista uszkodził samochód

Rafał Smoliński
Rafał Smoliński
Feliciano Lopez uczestniczył w poniedziałek w kolizji na jednej z ulic wylotowych z miejscowości Marbella. W zdarzeniu drogowym nikt nie został poszkodowany.

Jak poinformowała agencja EFE, do zdarzenia doszło na drodze do Puerto Banus. Feliciano Lopez prowadził biały samochód Range Rover, w którym przebywał również jego przyjaciel. W pewnym momencie doszło do zderzenia z innym autem.

Na miejsce wezwano karetkę pogotowia, ale na szczęście nikomu nic się nie stało. Na zdjęciach opublikowanych przez portal hola.com widać, że samochód Lopeza miał zniszczony przedni zderzak.

38-letni tenisista przebywał w okolicach Marbelli na wakacjach ze swoją partnerką Sandrą Gago. Para wyjawiła w czerwcu, że spodziewa się narodzin syna. Wypoczywając nad Morzem Śródziemnym, chciała uciec od codzienności związanej z pandemią COVID-19. Jego ukochana nie podróżowała z nim, gdy doszło do kolizji.

Notowany obecnie na 56. miejscu w rankingu ATP Lopez należy do najbardziej doświadczonych graczy w męskim tourze. Pełni również funkcję dyrektora zawodów Mutua Madrid Open, które w tym roku zostały odwołane z powodu rozprzestrzeniającego się po świecie koronawirusa SARS-CoV-2.

Czytaj także:
Kitzbuehel: Hubert Hurkacz na liście zgłoszeń
Frances Tiafoe opowiedział, jak przeszedł zakażenie koronawirusem

ZOBACZ WIDEO: Lotos PZT Polish Tour. Paula Kania-Choduń: Tenis w końcu sprawia mi przyjemność

na Facebooku.

Komentarze (1):

Komentarze (1)

×
PRZEJDŹ NA WP.PL