Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Tenis
Agnieszka Radwańska - Sorana Cirstea

Tymczasem kończymy dzisiejszą relację i dziękując za wspólnie spędzony czas, zapraszamy na kolejny mecz Agnieszki Radwańskiej w Shenzhen, który odbędzie się w czwartek. Miłego dnia!

W ćwierćfinale Polka zagra z Cwetaną Pironkową lub Alison Riske.

Agnieszka Radwańska - Sorana Cirstea 6:0, 6:3 - Gem, set i mecz, Agnieszka Radwańska!

Agnieszka Radwańska - Sorana Cirstea 6:0, 5:3* - Błąd za błędem, punkt za punkt. Trzy piłki meczowe dla Polki!

Agnieszka Radwańska - Sorana Cirstea 6:0, 5:3* - Podwójny błąd serwisowy Rumunki. 0-30.

Agnieszka Radwańska - Sorana Cirstea 6:0, 5:3* - Ten smecz Rumunki w siatce jest idealnym podsumowaniem dyspozycji Cirstei w tym meczu. Agnieszka Radwańska o krok od ćwierćfinału!

Agnieszka Radwańska - Sorana Cirstea *6:0, 4:3 - Udany return trzeciej rakiety świata! Czwarty gem z rzędu na jej koncie.

Agnieszka Radwańska - Sorana Cirstea 6:0, 3:3* - Tym razem świetną kontrą popisała się Rumunka, ale po chwili była bezradna po returnie rywalki. Kolejny breakpoint dla krakowianki!

Agnieszka Radwańska - Sorana Cirstea 6:0, 3:3* - Gra Rumunki wyraźnie straciła rytm, a błędy wróciły do swojej normy z I seta. Breakpoint dla Polki!

Agnieszka Radwańska - Sorana Cirstea 6:0, 3:3* - Polka doprowadza do remisu, choć kilka minut temu mogło być już 4:0 dla Rumunki!

Agnieszka Radwańska - Sorana Cirstea *6:0, 2:3 - Bekhend spóźnionej Rumunki w siatce. Polka niweluje straty.

Agnieszka Radwańska - Sorana Cirstea 6:0, 1:3* - Jest pierwszy breakpoint dla Polki!

Agnieszka Radwańska - Sorana Cirstea 6:0, 1:3* - Pod naporem uderzeń rywalki Radwańska jest zmuszona szukać swego daleko poza linią końcową. Z mizernym skutkiem. Przewaga Cirstea.

Agnieszka Radwańska - Sorana Cirstea 6:0, 1:3* - I kolejny efektowny punkt w wykonaniu krakowianki! Równowaga.

Agnieszka Radwańska - Sorana Cirstea 6:0, 1:3* - Tak znakomita kontra Polki będzie punktem zwrotnym tego seta?

Agnieszka Radwańska - Sorana Cirstea 6:0, 1:3* - Zamiast przełamania jest gem dla krakowianki. Pomógł pierwszy serwis, który tak bardzo szwankuje w tej odsłonie pojedynku.

Agnieszka Radwańska - Sorana Cirstea *6:0, 0:3 - Rumunka miała kolejną szansę na przełamanie, jednak krakowianka broni się wypadem do siatki. Równowaga.

Agnieszka Radwańska - Sorana Cirstea *6:0, 0:3 - Bekhend Polki poza kortem, Rumunka ponownie blisko przełamania. Po 30.

Agnieszka Radwańska - Sorana Cirstea *6:0, 0:3 - Milimetry zadecydowały o tym, że zamiast równowagi jest kolejny gem dla Rumunki!

Statystyki I setaStatystyki I seta

Agnieszka Radwańska - Sorana Cirstea 6:0, 0:2* - Wygrywający return przesądza sprawę. Cirstea na prowadzeniu!

Agnieszka Radwańska - Sorana Cirstea *6:0, 0:1 - Pierwsza piłka na przełamanie obroniona. Co z drugą?

Agnieszka Radwańska - Sorana Cirstea *6:0, 0:1 - Bekhend Polki zatrzymał się na siatce. Dwa breakpointy dla Cirstei.

Agnieszka Radwańska - Sorana Cirstea *6:0, 0:1 - Otwiera się szansa na kolejnego gema dla Rumunki! 0-30.

Agnieszka Radwańska - Sorana Cirstea *6:0, 0:1 - Pierwszy gem nowej odsłony otwiera wynik po stronie Rumunki.

Agnieszka Radwańska - Sorana Cirstea 6:0, 0:0* - Kros forhendowy ląduje w korytarzu deblowym, a I set wędruje na konto Polki!

Agnieszka Radwańska - Sorana Cirstea *5:0 - As serwisowy trzeciej rakiety świata.

Agnieszka Radwańska - Sorana Cirstea *5:0 - Breakpoint obroniony, ale kolejny bardzo dobry return Rumunki stawia Polkę znów w złej sytuacji.

Agnieszka Radwańska - Sorana Cirstea *5:0 - Po wizycie swojego trenera w przerwie, Rumunka zaczęła grać dużo agresywniej wewnątrz kortu i przynosi jej to znacznie więcej punktów niż wcześniej. Przewaga, Sorana Cirstea.

Agnieszka Radwańska - Sorana Cirstea *5:0 - Lob Rumunki wylądował blisko linii końcowej, został wywołany jako autowy, jednak Cirstea nie zdecydowała się na sprawdzenie śladu.

Agnieszka Radwańska - Sorana Cirstea *5:0 - Tym razem return Rumunki zmieścił się w korcie. Polka bez szans. Równowaga.

Agnieszka Radwańska - Sorana Cirstea *5:0 - Return Rumunki ląduje daleko poza kortem. Piłka setowa, Agnieszka Radwańska!

Agnieszka Radwańska - Sorana Cirstea *5:0 - Odważne ataki Rumunki z linii końcowej przynoszą remis. Będzie setbol czy breakpoint?

Agnieszka Radwańska - Sorana Cirstea *5:0 - Jest i wygrywający dropszot Polki. Radwańska o dwa punkty od wygranej w I secie!

Agnieszka Radwańska - Sorana Cirstea *5:0 - Kolejny forhend Rumunki zatrzymuje się na siatce, a Polka już o krok od wygranej w I secie!

Agnieszka Radwańska - Sorana Cirstea 4:0* - Tym razem przewaga po stronie krakowianki. Minimalny aut z forhendu.

Agnieszka Radwańska - Sorana Cirstea 4:0* - Rumunka miała kolejną szansę, ale była bezradna po tak dobrym returnie rywalki.

Agnieszka Radwańska - Sorana Cirstea 4:0* - Świetna kontra krakowianki zabiera Rumunkę nadzieję na pierwszego gema. Przynajmniej na razie.

Agnieszka Radwańska - Sorana Cirstea 4:0* - Próba dropszota Polki nieudana, świetna reakcja Rumunki. Będzie premierowy gem dla Cirstei?

Agnieszka Radwańska - Sorana Cirstea 4:0* - Rumunka ma wciąż duże problemy z ustawianiem się do piłek, pomimo że te posyłane przez Radwańską nie mają wielkiej siły.

Agnieszka Radwańska - Sorana Cirstea 4:0* - Bekhend Rumunki daleko poza kortem, gem wędruje na konto Polki.

Agnieszka Radwańska - Sorana Cirstea *3:0 - Robiło się niebezpiecznie, ale krakowianka opanowała sytuację świetnym serwisem.

Agnieszka Radwańska - Sorana Cirstea *3:0 - Taktyka Polki polegająca na cierpliwym przebijaniu piłek na środek kortu przynosi wymierne efekty. Cirstea wciąż nie potrafi opanować błędów, które popełnia głównie z linii końcowej.

Agnieszka Radwańska - Sorana Cirstea 2:0* - Ależ Rumunka pokpiła sprawę przy siatce. Kompletnie nieprzemyślane kierunki uderzeń ułatwiły sprawę Radwańskiej, która powiększa prowadzenie.

Agnieszka Radwańska - Sorana Cirstea *1:0 - Jest i popisowa broń Rumunki, kończący forhend po linii.

Agnieszka Radwańska - Sorana Cirstea *1:0 - Śmiały wypad do siatki Polki wymusił pomyłkę źle ustawionej rywalki. 15-0.

Agnieszka Radwańska - Sorana Cirstea *1:0 - Ten gem musiał zakończyć się tak samo jak się rozpoczął. Dwa proste błędy Rumunki i po kilku minutach walki to Polka jest na prowadzeniu.

Agnieszka Radwańska - Sorana Cirstea 0:0* - Rumunka miała okazję zakończyć tego gema, jednak jej forhendowy wolej minimalnie wyleciał poza linię boczną kortu. Równowaga.

Agnieszka Radwańska - Sorana Cirstea 0:0* - Rumunka wychodzi jednak z tej sytuacji obronną ręką. Równowaga.

Agnieszka Radwańska - Sorana Cirstea 0:0* - Kolejna wyraźna pomyłka Cirstei i to Polka ma trzy breakpointy na otwarcie.

Agnieszka Radwańska - Sorana Cirstea 0:0* - Pierwsze dwa punkty i dwa niewymuszone błędy Rumunki. Znając jej agresywny styl gry, nie mogą zaskakiwać.

Zaczynamy! Jako pierwsza serwować będzie Sorana Cirstea.

Tenisistki są już na korcie. Rozgrzewka powoli dobiega końca.

Johanna Konta uporała się już z Vanią King, więc za kilka minut na korcie centralnym w Shenzhen powinna się pojawić Agnieszka Radwańska.