Najnowsze Wyniki/Kalendarz

Henryk Gawlak: Kerber nie ma czasu na świętowanie

Trener w akademii tenisowej Andżelika Kerber w Puszczykowie mówi o planach triumfatorki Australian Open na najbliższe dni i twierdzi, że prawdziwe przyjęcie na cześć tenisistki dopiero zostanie zorganizowane.

 SportoweFakty.TV
SportoweFakty.TV
na Facebooku.

Komentarze (2):

 • ort222 Zgłoś
  Biedni polscy żebracy cieszą się niemieckim sukcesem bardziej niż własnymi. Mają już polscy żebracy swój niemiecki szlem fetuja go razem ze swoimi panami Niemcami pod niemiecka flagą.
  Czytaj całość
  Polskiego nie będą mieć nigdy, bo na niego nie zasługują . Zresztą nawet nie odróżniliby polskiego od niemieckiego. Tak polskojęzyczna kolonia niemiecka fetuje niemiecki szlem GER made in Germany pod niemiecka flagą .
  • Allez Zgłoś
   Panu Henrykowi chwala za pomysl z tym Centrum Tenisowym "Angie", a takze za ofiarna prace na jego rzecz i na rzecz Akademii Tenisowej. Z istnienia Centrum korzysta nie tylko sama Angie, ale
   Czytaj całość
   na codzien wiele dzieci, niektore non profit. Oczywiscie najwazniejsze byly fundusze i sponsor (malzenstwo Rzeznikow - dziadkow Ani) ale do prowadzenia i organizowania potrzebna jeszcze jest codzienna zmudna praca. I to wykonuje pan Henryk ze swoim skromnym sztabem

   Komentarze (2)

   ×
   PRZEJDŹ NA WP.PL