Najnowsze Wyniki/Kalendarz

Charlotta ZOO Triathlon – ¼ Ironman już 16 września 2017 w Dolinie Charlotty!

 Redakcja
Redakcja
III edycja Charlotta ZOO Triathlon to prawdopodobnie jedyne zawody tego typu, których jedna z konkurencji odbywa się na terenie ogrodu zoologicznego.

Gdzie indziej można biegać pośród wybiegów zebr, żubrów, lemurów oraz innych dzikich zwierząt? W Dolinie Charlotty można!

To wyjątkowa edycja, ponieważ dystanse zostaną zmodyfikowane, aby zawodnicy mogli sprawdzić się w ¼ Ironmana! Uczestnicy triathlonu będą musieli przepłynąć dystans jednego kilometra, następnie odbędzie się etap kolarski po malowniczych drogach, gdzie Zawodnicy pokonają 45 kilometrów. Zwieńczeniem triathlonu będzie 10 km bieg po terenie Doliny Charlotty. Bieg wyjątkowy, ponieważ odbędzie się na terenie ogrodu zoologicznego, co jest oryginalnym urozmaiceniem imprezy.

Charlotta ZOO Triathlon odbywa się na zakończenie sezonu i można śmiało powiedzieć, że jest jego doskonałym zwieńczeniem. Nasza impreza to nie tylko sportowy wysiłek, przewidujemy również wesołą zabawę podczas triathlon party w restauracji na wodzie „Gościniec”! Wszystko w myśl zasady „coś dla ciała i coś dla ducha”.

Impreza odbędzie się 16.09.2017 r.
Pakiet startowy Charlotta ZOO Triathlon obejmuje:
- ubezpieczenie NNW na kwotę 10.000 zł - tylko dla Uczestników, którzy wykupią pakiet startowy minimum jeden dzień przed rozpoczęciem zawodów oraz podadzą pełne dane niezbędne do rejestracji,
- 4 numery startowe wraz z czterema agrafkami,
- posiłek w ramach pasta party,
- czepek,
- pamiątkową koszulkę CHARLOTTA ZOO TRIATHLON,
- napoje (woda, izotonik), owoce w strefie mety,
- medal na mecie,
- worek na odzież ze ściągaczem.

Szczegółowe informacje dla Uczestników na stronie wydarzenia:
http://www.charlottachallenge.pl/

Zobacz także: Zwiastun filmu "Najlepszy" - historia inspirowana życiem Jerzego Górskiego. Od 17 listopada 2017 w kinach!

Komentarze (0):

Komentarze (0)

PRZEJDŹ NA WP.PL