Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Zofia Noceti-Klepacka Newspix / DAMIAN BURZYKOWSKI / Na zdjęciu: Zofia Noceti-Klepacka

Zofia Noceti-Klepacka stanęła w obronie Kościoła. Wymowna grafika na Facebooku

Robert Czykiel
Robert Czykiel
Polska windsurferka zamieściła w sieci zdjęcie z cytatem Kardynała Stefana Wyszyńskiego. Wiele wskazuje na to, że to jej reakcja na ataki na Kościół po premierze filmu dokumentalnego Tomasza Sekielskiego.

W Polsce trwa wielka burza wokół kościoła katolickiego. To efekt filmu dokumentalnego Tomasza Sekielskiego "Tylko nie mów nikomu". Produkcja dziennikarza ujawnia poważny problem, jakim jest pedofilia w Kościele. Od kilku dni to temat numer jeden w całym kraju.

Związek reaguje ws. Zofii Klepackiej. "Nie mamy wpływu na to, co zawodnicy zamieszczają w mediach" >>

Wiele osób zabiera głos w tej sprawie. Teraz swoje stanowisko przekazała Zofia Noceti-Klepacka. Polska windsurferka zamieściła na Facebooku grafikę, z której jasno wynika, że jest po stronie Kościoła.

Noceti-Klepacka ostatnio często zabiera głos w kontrowersyjnych sprawach. Niedawno była bardzo aktywna, gdy w mediach wybuchła burza na temat planów wprowadzenia karty LGBT+. Sportsmenka pisała wówczas: "Mówię temu kategoryczne NIE? Czy mój dziadek walczył o taką Warszawę w Powstaniu? Nie wydaje mi się...".

KSW 47: "Pudzian" zabrał głos ws. związków partnerskich. "Jedźcie do Francji, tam się możecie całować" >>

Brązowa medalistka igrzysk olimpijskich była potem atakowana przez internautów. W jednym z wywiadów przyznała, że wiele osób życzyło jej śmierci.

ZOBACZ WIDEO Czy Waldemar Fornalik to najlepszy trener w Polsce? "Nigdy nie przestał być najlepszym"

Czy oglądałeś film Tomasza Sekielskiego "Tylko nie mów nikomu"?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Komentarze (10):

 • wisus54 Zgłoś
  Sprawa współpracy księży pedofilii z SB jest wtórna wobec ich zboczenia i myli się Pan Sekielski wypowiadając że nie znalazł na to dowodów że byli szantażowani. Panie Tomku SB to
  Czytaj całość
  nie była tylko banda idiotów. Czy wyobraża Pan sobie agenta SB który archiwizuje dowody szantażu księdza ? To zbieranie dowodów na własną kryminalną działalność i w archiwach tego nie będzie. Druga sprawa to dlaczego biskupi ukrywają do dziś agentów SB ? Proszę pomyśleć bo prawda jest straszna.
  • wisus54 Zgłoś
   Najmniej komentowane przez episkopat jest pochlebne stwierdzenie, że w kościele katolickim są dobrzy kapłani.Nie zastanawia Was dlaczego? Bo jeśli są dobrzy to są i źli i episkopat nie
   Czytaj całość
   należy do tych pierwszych.
   • Wolny Wydech Zgłoś
    Sekielski ukrył najważniejszą sprawę dotyczącą tych "księży". Wszyscy byli współpracownikami tajnymi SB. SB jak wiadomo dążyło do zdyskredytowania kościoła, m.in. przez
    Czytaj całość
    pedofilskie działania. To co pokazał Sekielski to najgorszy wrzód na ciele KK. Większym problemem kościoła nie jest pedofilia bo to tylko mały procent zwyrodnialców, a lustracja. Zresztą w całym narodzie należy przeprowadzić lustrację, tak jak zrobili to Czesi w 90-tych latach. My przy okrągłym stoliczku i w Magdalence daliśmy się wyprowadzić. Nie pierwszy raz w historii. Za ten szajs polski podziękujmy TW Bolkowi i jego świcie z jąkałą na czele i nieświętej pamięci Kuroniowi. Zresztą ich nacja mówi sama za siebie (patrz Palestyna).
    Wszystkie komentarze (10)

    Komentarze (10)

    ×
    PRZEJDŹ NA WP.PL