Najnowsze Wyniki/Kalendarz

Valentino Rossi niezadowolony z motocykla. "Mamy sporo pracy przy balansie"

Łukasz Kuczera
Łukasz Kuczera
Valentino Rossi zakończył piątkowe treningi MotoGP na dziewiątej pozycji. Włoch nie był jednak w pełni zadowolony z pracy swojego motocykla.

Pierwsza sesja treningowa w Argentynie zakończyła się pogromem czołowych zawodników. Valentino Rossi uzyskał dopiero czternasty czas. Słabo wypadł również Marc Marquez, który wykręcił dziesiąty wynik.


W drugim treningu najlepszym motocyklistom poszło dużo lepiej. Marquez wskoczył na trzecie miejsce, zaś Rossi ukończył popołudniową sesję na dziewiątej pozycji. - Podczas drugiego treningu tor był w dużo lepszym stanie, a czas jednego okrążenia był bardzo konkurencyjny. Sporą zagadką jest zachowanie opon. Musimy zadecydować jakie założyć na przód, a jakie na tył - powiedział Rossi.

Zawodnik Movistar Yamaha MotoGP przyznał jednak, że nadal musi poświęcić sporo uwagi ustawieniom motocykla. - Pierwsze wrażenia nie są takie złe, choć mamy sporo pracy przy balansie i ustawieniach motocykla. Miejsce w treningach nie było fantastyczne, ale nie mamy dużej straty do najlepszych. Dlatego w sobotę postaramy się poprawić pracę motocykla i czas okrążenia - dodał "Doctor".

MotoGP: Aleix Espargaro nadal najszybszy w Argentynie

Czy Valentino Rossi wygra wyścig MotoGP w Argentynie?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Komentarze (0):

Komentarze (0)

×
PRZEJDŹ NA WP.PL