Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Materiały prasowe

Oświadczyny na konferencji prasowej. Alvaro Bautista powiedział "tak" (wideo)

Łukasz Kuczera
Łukasz Kuczera
Do niecodziennej sytuacji doszło podczas konferencji prasowej przed wyścigiem o Grand Prix Ameryk. Dziewczyna Alvaro Bautisty oświadczyła się Hiszpanowi. Zawodnik teamu Pull & Bear Aspar Team powiedział "tak".

Od tego roku w trakcie konferencji prasowych przed wyścigiem MotoGP głos mają również kibice, którzy mogą za pośrednictwem specjalnych hashtagów w mediach społecznościowych zadawać pytania swoim ulubionym zawodnikom. Prowadzący konferencję wybierają najciekawsze z nich i następnie przepytują motocyklistów.

Jednym z zawodników zaproszonych na konferencję przed wyścigiem o Grand Prix Ameryk był Alvaro Bautista. Była to nagroda dla Hiszpana za dobry wynik uzyskany podczas Grand Prix Argentyny. Na torze Termas de Rio Hondo 32-latek zajął czwartą pozycję i był najwyżej sklasyfikowanym przedstawicielem prywatnej ekipy.

Obecność Bautisty na konferencji prasowej postanowiła wykorzystać jego dziewczyna - Grace. Postanowiła ona oświadczyć się zawodnikowi ekipy Pull & Bear Aspar Team. Bautista był zdziwiony całą sytuacją i stwierdził, że to on poprosił Grace o rękę. - Przed wylotem do Argentyny zapytałem ją czy wyjdzie za mnie. Powiedziała "tak", więc tak, mamy w planach ślub - powiedział Bautista.

ZOBACZ WIDEO: Łukasz Jurkowski: To będzie piekło i wielkie przeżycie, tworzymy nową historię KSW

Czy Alvaro Bautista stanie na podium wyścigu o Grand Prix Ameryk?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Komentarze (0):

Komentarze (0)

×
PRZEJDŹ NA WP.PL