Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Materiały prasowe

Bójka w trakcie wyścigu MotoGP!

Łukasz Kuczera
Łukasz Kuczera
Do niecodziennej sytuacji doszło podczas wyścigu o Grand Prix Hiszpanii na torze w Jerez. Jack Miller i Alvaro Bautista zderzyli się na torze, po czym postanowili wymierzyć sobie sprawiedliwość.

Sporo dzieje się w wyścigu o Grand Prix Hiszpanii. Upał panujący w Jerez sprawił, że kluczowy okazał się właściwy dobór opon. Zawodnicy korzystający z pośredniej mieszanki są w stanie jechać lepszym tempem, a to prowadzi do wielu wyprzedzeń i jazdy w ciągłym kontakcie.

W połowie wyścigu w jednym z zakrętów zderzyli się Alvaro Bautista oraz Jack Miller, którzy plasowali się pod koniec czołowej dziesiątki. Australijczyk nie wytrzymał nerwowo i na poboczu uderzył oszołomionego Bautistę, a następnie kopnął w jego motocykl. W przypadku obu zawodników kontynuowanie jazdy w wyścigu okazało się niemożliwe.

Bautista i Miller zjechali do boksów, ale ich incydentem zajęli się już sędziowie. Jako pierwszy na dywanik ma trafić Miller, który wszczął bójkę. - Pierwsze okrążenia były niezwykle ekscytujące. Było sporo wyprzedzeń, fajnej walki. Ten upadek to było przykre zakończenie tego weekendu. Nie powinno się to wydarzyć - zdążył powiedzieć zawodnik Marc VDS Estrella Galicia w rozmowie z brytyjską telewizją.

Miller udał się też do boksu Bautisty, aby przeprosić za swoje zachowanie. Hiszpan przeprosiny przyjął.

ZOBACZ WIDEO: Real zmiażdżył rywala! Zobacz skrót meczu Granada CF - Real Madryt [ZDJĘCIA ELEVEN]

Czy Jack Miller powinien zostać surowo ukarany za swoje zachowanie?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Komentarze (3):

Komentarze (3)

×
PRZEJDŹ NA WP.PL