Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Facebook / facebook.com/bykolles

Robert Kubica testował bolid GP3!

Andrzej Prochota
Andrzej Prochota
Robert Kubica przejechał ponad 70 okrążeń za kierownicą bolidu GP3 zespołu Trident. - Choć minęło tyle czasu wyczucie toru i samochodu natychmiast powróciły - przyznał polski kierowca.

Po ponad sześcioletniej przerwie, Robert Kubica wrócił za kierownicę jednomiejscowego samochodu wyścigowego. Polski kierowca testował w środę bolid GP3 zespołu Trident na torze Franciacorta. - Od pewnego czasu miałem ten pomysł w głowie - przyznał krakowianin o swoim teście.

Po przejechaniu ponad 70 okrążeń, Kubica był zadowolony z rezultatów. - Było dobrze, choć z pewnością wiele rzeczy można było zrobić lepiej. Biorąc po uwagę moje ograniczenia, jestem w dobrym miejscu. Pod względem fizycznym, jeszcze można się poprawić - dodał.

Robert Kubica w rozmowie z serwisem "Motorsport" nie ukrywał, iż był bardzo szczęśliwy ze swojego powrotu do bolidu jednomiejscowego. - Wróciłem do wód, gdzie pływałem przez wiele lat...

- Odczucia były wspaniałe, minęło tyle czasu, ale wyczucie toru i samochodu natychmiast powróciły. Takie wrażenia może dać tylko bolid jednomiejscowy. Naprawdę, te odczucia były wspaniałe! - zakończył Kubica.

ZOBACZ WIDEO: Artur Szpilka i Artur Boruc w MMA? Łukasz "Juras" Jurkowski zabrał głos

Czy Robert Kubica powinien starać się o powrót do bolidu F1?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Komentarze (9):

Wszystkie komentarze (9)

Komentarze (9)

×
PRZEJDŹ NA WP.PL