Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Robert Kubica i Daniel Obajtek podczas konferencjiMateriały prasowe / Orlen Team / Na zdjęciu: Robert Kubica i Daniel Obajtek podczas konferencji

Robert Kubica nie próżnuje. Razem z Orlen Teamem weźmie udział w 24-godzinnym wyścigu

Łukasz Kuczera
Łukasz Kuczera
Chociaż koronawirus wstrzymał sezon w motorsporcie, Robert Kubica nie próżnuje. W najbliższą sobotę Polak weźmie udział w wirtualnym wyścigu 24h Nurburgring. Kubica po raz kolejny będzie bronić barw Orlen Team Targa.

Już w ubiegły weekend polscy kibice mogli się emocjonować występem Roberta Kubicy w wyścigu wirtualnym. Wtedy Polak pojawił się na starcie 12-godzinnych zawodów, a wirtualna rywalizacja odbyła się na japońskim torze Suzuka.

W najbliższą sobotę Kubica i Orlen Team Targa znów pojawią się na platformie iRacing. Tym razem zmierzą się z legendarnym torem Nurburgring w Niemczech. Rywalizacja na nim potrwa aż 24 godziny, więc kierowcy i kibice powinni przygotować się na solidną dawkę emocji.

Początek rywalizacji o godz. 15.45. Razem z Kubicą w barwach Orlen Team Targa znów zobaczymy Marcina Skrzypczaka. Skład polskiej ekipy uzupełnią Graham Quinn, Niall Quinn i Pablo Araujo.

Gdy Kubica rywalizował w ubiegły weekend w 12-godzinnym wyścigu na torze Suzuka, jego ekipa zajęła trzecie miejsce. 

Czytaj także:
McLaren zaczął produkować części do respiratorów
Europejskie wyścigi F1 bez kibiców

ZOBACZ WIDEO: Czarny scenariusz dla polskiej piłki. "Koronawirus może spowodować, że niektóre kluby nie dadzą rady"

Czy zamierzasz śledzić wirtualne wyścigi z udziałem Roberta Kubicy?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Komentarze (2):

Komentarze (2)

×
PRZEJDŹ NA WP.PL