Najnowsze Wyniki/Kalendarz

Leon Kujawski dalej trenerem Startu Gniezno!

Mateusz Klejborowski
Mateusz Klejborowski
Leon Kujawski pozostanie szkoleniowcem Startu w sezonie 2010. Podpisanie nowej umowy z tym doświadczonym trenerem, było dla włodarzy gnieźnieńskiego klubu jednym z priorytetowych zadań w okresie przerwy między rozgrywkami.

- Współpraca z naszym trenerem układa się fantastycznie - jeszcze kilka tygodni temu komplemetował Leona Kujawskiego, prezes Startu Gniezno, Arkadiusz Rusiecki. - Leon Kujawski to perfekcjonista, który ma ten dar, że słucha go drużyna. Zawodnicy mają do niego zaufanie. Poza tym to dobry taktyk, który jednocześnie ma wielką wiedzę na temat przygotowania toru.

Zdaniem Rusieckiego jednym z priorytetów na okres przerwy między rozgrywkami miało być namówienie doświadczonego szkoleniowca na podpisanie nowej umowy. Dziś wiemy już, że pierwszy z celów na najbliższe miesiące udało się zrealizować. Kujawski zdecydował się złożyć podpis pod jednorocznym kontraktem, a co za tym idzie przedłużyć swoją współpracę ze Startem Gniezno o kolejny sezon.

- Jesteśmy szczęśliwi, że pan Leon Kujawski zdecydował się na dalszą współpracę z naszym klubem - komentuje rzecznik prasowy, Grzegorz Buczkowski. - W tym sezonie dołączył do naszego zespołu w bardzo trudnym momencie, kiedy rozstaliśmy się z Mirosławem Kowalikiem, a mimo to spisał się znakomicie. Przypomnę tylko, że zostaliśmy sklasyfikowani na 4. miejscu w I lidze, co dla beniaminka powinno być bardzo dobrym wynikiem.

Przypomnijmy, że Leon Kujawski został ogłoszony nowym trenerem Startu 17 czerwca br., tj. dwa dni po rezygnacji z usług Mirosława Kowalika, który zdaniem działaczy nie spełnił pokładanych w nim nadziei. Natomiast debiut nowego szkoleniowca przypadł na mecz z PSŻ Poznań, który gnieźnianie wygrali bardzo wysoko, 67:25.

na Facebooku.

Komentarze (18):

 • antybetoniarz Zgłoś
  przecież on ma strita
  • spartan Zgłoś
   Wszystko OK nie chce sie wypowiadac ze trener jest taki czy owaki mam szacunek do takich osob-mam jednak nadziej ze nie bedzie takich sytuacji jak w minionym sezonie gdy to nasz trener slabo
   Czytaj całość
   spisujacego sie Cieslewicza zastepuja zawodnikiem rezerwowym ten przywozi 2pkt.i co sie dzieje-Dawidek lata i placze w parkingu-trener robi najwiekszy blad i w kolejnym biegu jedzie programowo-- wpuszcza Dawidka (ktory znow jedzie na 0pkt) a nie tak jak myslala wiekszosc osbo zastepuje Jego zawodnikiem rezerwowym ktory w Swoim debiucie pojechal 100 razy lepiej niz nasza betonowa gwiazda.Trener tlumaczy sie po meczu ze mial nadzieje ze Dawid sie przelamie w tym biegu----a ja mysle ze to trener dal sie zlamac Dawidowi i puscil Jego w kolejnym biegu.Powodzenia zycze trenerowi!!!!!!!!!!!!!!!!
   • daras Zgłoś
    Pierwszy ruch został zrobiony!I to w bardzo dobrym kierunku,czekamy na następne!
    Wszystkie komentarze (18)

    Komentarze (18)

     Wszystkie komentarze (18)
     PRZEJDŹ NA WP.PL