Najnowsze Wyniki/Kalendarz

Typuj GP Europy w SportingBet lub BWin!

 Redakcja
Redakcja
Już dziś wieczorem odbędzie się druga eliminacja indywidualnych mistrzostw świata na żużlu – Grand Prix Europy. Na stadionie im. Alfreda Smoczyka ścigać się będą najlepsi żużlowcy, wśród nich jest czterech Polaków, którzy znajdują się w gronie faworytów.

TAURON zaprasza na Speedway Euro Championship w Gnieźnie. Oglądaj w Eurosporcie!
Serwisy bukmacherskie SportingBet oraz BWin przygotowały dla swoich klientów szeroką ofertę kursów na sobotnie zawody.

Obaj bukmacherzy jako głównego faworyta widzą Nickiego Pedersena, ale w czołówce widzą także Tomasza Golloba, Leigh Adamsa oraz Jasona Crumpa. Nieco mniejsze szanse daje się pozostałym Polakom - Krzysztof Kasprzak, Jarosław Hampel oraz Rune Holta powinni - zdaniem bukmacherów - uplasować się w środku stawki.

Zarówno SportingBet, jak i BWin oferują swoim klientom zakłady LIVE, dzięki którym tuż przed każdym biegiem będzie można typować jego zwycięzcę.

Serwis SportingBet przygotował dodatkowo szeroki wachlarz kursów head-to-head.

Przejdź do oferty SportingBet -->
Przejdź do oferty BWin -->

Nie masz konta w SportingBet lub BWin? Nic prostszego!
Kliknij na link powyżej, następnie Zarejestruj i podaj wymagane dane. Po chwili będziesz miał już konto. Skorzystaj z dostępnych możliwości zasilenia - kartą kredytową, Przelewem24 i już po kilku minutach będziesz mógł emocjonować się nie tylko walką na torze.
Nie masz karty kredytowej? Skorzystaj z przelewu elektronicznego i typuj kolejne wydarzenia żużlowe w SportingBet i BWin.

na Facebooku.

Komentarze (1):

Komentarze (1)

×
PRZEJDŹ NA WP.PL