Najnowsze Wyniki/Kalendarz

IM Australii: Nie ma mocnych na Holdera, Ward poza finałami

Rafał Malinowski
Rafał Malinowski
Zwycięstwem Chrisa Holdera zakończyła się środowa, trzecia runda Indywidualnych Mistrzostw Australii w Broken Hill. Drugie miejsce zajął Davey Watt, a trzeci był dość nieoczekiwanie Kozza Smith.

Smith radził sobie doskonale w trzeciej rundzie - wygrał cztery biegi fazy zasadniczej, a w jednym zanotował defekt na prowadzeniu. W wielkim finale Kozza nie był już tak skuteczny, ale trzecie miejsce za Holderem i Wattem to i tak spory sukces. Słabiutko w Broken Hill wypadł Darcy Ward, który był dopiero 10. Tak niska lokata sprawiła, że 2-krotny IMŚJ spadł z podium mistrzostw i w sobotniej ostatniej rundzie w Mildurze będzie musiał walczyć z Rory Schleinem i Cory Gathercolem o brązowy medal.

Wyniki:
1. Chris Holder - 13 (2,3,3,3,2) + 1 miejsce w finale A
2. Davey Watt - 13 (3,2,2,3,3) + 2 miejsce w finale A
3. Kozza Smith - 12 (3,3,3,d,3) + 3 miejsce w finale A
4. Rory Schlein - 9 (1,2,3,2,1) + 4 miejsce w finale A
5. Cameron Woodward - 10 (1,2,1,3,3) + 2 miejsce w finale B
6. Justin Sedgmen - 12 (3,3,1,2,3) + 3 miejsce w finale B
7. Sam Masters - 9 (2,1,3,1,2) + 4 miejsce w finale B
8. Cory Gathercole - 8 (0,1,2,3,2)
9. Tyron Proctor - 7 (1,3,0,2,1)
10. Darcy Ward - 7 (2,1,2,2,d)
11. Kyle Newman - 6 (0,2,2,1,1)
12. Richard Sweetman - 5 (2,0,1,0,2)
13. Taylor Poole - 4 (3,0,1,-,-)
14. Mitchell Davey - 2 (1,1,0,0,0)
15. Arlo Bugeja - 2 (0,0,0,1,1)
16. Ryan Sedgmen - 0 (0,0,0,0,0)

R1. Robert Medson - 1 (1,0)

Bieg po biegu:
1. Poole, Sweetman, Davey, Bugeja
2. Watt, Ward, Woodward, R.Sedgmen
3. J.Sedgmen, Masters, Proctor, Newman
4. Smith, Holder, Schlein, Gathercole
5. Smith, Newman, Davey, R.Sedgmen
6. Proctor, Schlein, Ward, Poole
7. J.Sedgmen, Watt, Gathercole, Bugeja
8. Holder, Woodward, Masters, Sweetman
9. Holder, Ward, J.Sedgmen, Davey
10. Masters, Gathercole, Poole, R.Sedgmen
11. Schlein, Newman, Woodward, Bugeja
12. Smith, Watt, Sweetman, Proctor
13. Watt, Schlein, Masters, Davey
14. Woodward, J.Sedgmen, Medson, Smith (d1)
15. Holder, Proctor, Bugeja, R.Sedgmen
16. Gathercole, Ward, Newman, Sweetman
17. Woodward, Gathercole, Proctor, Davey
18. Watt, Holder, Newman, Medson
19. Smith, Masters, Bugeja, Ward (d)
20. J.Sedgmen, Sweetman, Schlein, R.Sedgmen

Finał B (zwycięzca do finału A):
21. Schlein, Woodward, J.Sedgmen, Masters

Finał A:
22. Holder, Watt, Smith, Schlein

Sędzia: Brendon Gledhill
Widzów: ok. 2 tys.
NCD: Rory Schlein - 50,34 s. w wyścigu 11.

Klasyfikacja generalna IM Australii

M</b>Zawodnik</b>I</b>II</b>III</b>IV</b>Razem</b>
1Chris Holder20202060</b>
2Davey Watt18171853</b>
3Rory Schlein14151645</b>
4Darcy Ward15181043</b>
5Cory Gathercole16131241</b>
6Kozza Smith1371737</b>
7Cameron Woodward6161537</b>
8Justin Sedgmen12101436</b>
9Tyron Proctor11141136</b>
10Sam Masters9111333</b>
11Jason Doyle1712-29</b>
12Richard Sweetman109726</b>
13Taylor Poole74617</b>
14Kyle Newman-6915</b>
15Arlo Bugeja43310</b>
16Mitchell Davey3249</b>
17Brenton Barnfield2--2</b>
17Ryan Sedgmen--22</b>


I - I runda w Kurri Kurri (15 stycznia) WYNIKI
II - II runda w Gillman (22 stycznia) WYNIKI
III - III runda w Broken Hill (26 stycznia) WYNIKI
IV - IV runda (finałowa) w Mildurze (29 stycznia)

Aktualne składy drużyn żużlowych:

PGE Ekstraliga -->>

Nice 1. Liga Żużlowa -->>

2. Liga Żużlowa -->>

na Facebooku.

Komentarze (8):

Wszystkie komentarze (8)

Komentarze (8)

PRZEJDŹ NA WP.PL