Najnowsze Wyniki/Kalendarz

Domański jako "gość" w KSM Krosno / Wilki w Rawiczu bez Hansena!

Wojciech Ogonowski
Wojciech Ogonowski
W niedzielnym meczu 5. kolejki drugiej ligi KSM Krosno zmierzy się na wyjeździe z Kolejarzem Rawicz. W barwach Wilków zadebiutuje Mateusz Domański. Młodzieżowiec KS ROW Rybnik wystartuje w spotkaniu na zasadzie "gościa".

Kup bilet na wielki finał TAURON Speedway Euro Championship w Chorzowie! -->>
W składzie niespełna 19-letni żużlowiec zastąpi Dawida Bąka. Drużyna z Podkarpacia przystąpi do tego meczu osłabiona brakiem swojego kapitana Kennetha Hansena. Jak poinformował nas rzecznik prasowy klubu Dawid Cysarz, Duńczyk poważnie się rozchorował.

- Kenneth w nocy, będąc w drodze do Rawicza poinformował trenera, że musi zawrócić do Danii. Złapał jakiegoś wirusa i nie jest w stanie wystartować w tym meczu. Próbowaliśmy w ostatniej chwili ściągnąć kogoś w jego miejsce, ale było już za późno. Dzwoniliśmy m.in. po Michaela Hadka, ale po sobotnich zawodach w Gorican został na noc w Chorwacji i nie zdążyłby przyjechać. Dlatego do meczu jesteśmy zmuszeni przystąpić w sześcioosobowym zestawieniu - powiedział.

Krośnieński zespół nie może skorzystać z kilku innych zawodników. Patrick Noergaard ma problemy z barkiem, do pełni zdrowia wciąż nie wrócił Martin Malek, a chory jest Jan Jaros.

na Facebooku.

Komentarze (23):

Wszystkie komentarze (23)

Komentarze (23)

    Wszystkie komentarze (23)
    PRZEJDŹ NA WP.PL