Najnowsze Wyniki/Kalendarz

Kocham Polskę - komentarze po półfinale IMEJ w Krośnie

Bernadka Dobrzańska
Bernadka Dobrzańska
W sobotę w Krośnie odbył się półfinał Indywidualnych Mistrzostw Europy Juniorów do lat 19. Zawody zakończyły się zwycięstwem Bartosza Zmarzlika. Na podium oprócz niego stanęli także Tobiasz Musielak i Artur Czaja.

Kup bilet na wielki finał TAURON Speedway Euro Championship w Chorzowie! -->>
Bartosz Zmarzlik (Polska): Krośnieński tor jest ciężkim torem, czarnym. Pierwszy raz tu jeździłem. Cieszę się bardzo, że zdobyłem komplet punktów i wygrałem te zawody. Dzisiejszy cel został osiągnięty, bo awansowałem. Teraz będę przygotowywał się do finału.

Tobiasz Musielak (Polska): Tor był troszeczkę dziurawy. Słuchałem opowieści innych zawodników, którzy już tutaj jeździli. Ogólnie tor był dobrze przygotowany, bo z reguły nie narzekam na tory. Taki dzisiaj organizatorzy przygotowali i na takim trzeba było jechać. Fajnie, pierwszy raz w Krośnie i udany występ. Oby szło mi tak dalej.

Artur Czaja (Polska): Jak mi się tutaj podoba? Wszędzie jest czarno i brudno. Tor jest ciężki. Jeździłem tutaj w tamtym roku i według mnie w tym roku tor jest lepiej przygotowany. Rok temu był jeszcze cięższy. Ale dopasowałem się i było dobrze.

Mateusz Domański (Polska): Dzisiejszego występu nie mogę zaliczyć do udanych. Po opadach tor troszkę się zmienił, porobiły się dziury, ale tor był dla wszystkich taki sam, więc nie można na niego narzekać.

Tom Perry (Wielka Brytania): Wszystko mi się tutaj podoba. Tor jest niesamowity. Bardzo długi, czarny. Było troszeczkę dziur, ale to nic i tak było fajnie. Kocham Polskę, bardo mi się tutaj podoba.

na Facebooku.

Komentarze (9):

 • do Leszczyński byk Zgłoś
  Czyli nie rozumiesz co się do Ciebie pisze...nie wykształcenie się liczy, tylko wiedza/nauka. Wykształcenie to papier, którym można sobie podetrzeć pewną część ciała. Co do
  Czytaj całość
  znajomości,to w dużej mierze masz rację. Nie zmienia to jednak faktu, że i bez nich można pracować za więcej niż (prawie) najniższą krajową.
  • Leszczyński byk Zgłoś
   Bo widzisz u nas też się liczą tzw.plecy i nie pojeżdżaj mi z wykształceniem! bo w naszym kraju dużo ludzi ma wykształcenie ale nie ma pracy
   • do Leszczyński byk Zgłoś
    Jak byś się uczył (nie chodził do szkoły, ani nie studiował, tylko właśnie uczył), to nie pracowałbyś za 1100 zł i nie musiałbyś wylewać swoich frustracji na forum speedwayowym.
    Wszystkie komentarze (9)

    Komentarze (9)

    PRZEJDŹ NA WP.PL