Najnowsze Wyniki/Kalendarz

Znamy szczegóły Finału MEP w Pile. Koncert "Wilków" po zawodach

Robert Szłapak
Robert Szłapak
17 września w Pile odbędzie się Finał Mistrzostw Europy Par. Będzie to największa w ostatnich latach impreza żużlowa odbywająca się przy Bydgoskiej, na której zaprezentują się m.in. Jarosław Hampel, bracia Pawliccy i Grigorij Łaguta.

Wrześniową imprezę swoim patronatem objęli Prezydent Piły, Starosta Pilski oraz Marszałek Województwa, co najdobitniej pokazuje z jakim rozmachem planowane jest jej rozegranie. Zawody żużlowe nie będą jedyną atrakcją sobotniego popołudnia. Tuż po turnieju na scenie znajdującej się na drugim łuku wystąpi zespół "Wilki". Koncert będzie darmowy dla posiadaczy biletów na zawody żużlowe. Przypomnijmy, że ceny wejściówek wyniosą 35 i 25zł odpowiednio za bilet normalny i ulgowy.

Szczegóły dotyczące rywalizacji na torze przedstawił prezes Stokłosa Polonia Piła, Cezary Łysanowicz. - W zawodach wystąpi siedem reprezentacji. Są to według numerów startowych: Dania, Polska, Łotwa, Rosja, Czechy i Niemcy. Do dnia dzisiejszego otrzymaliśmy składy większości reprezentacji, nie mamy jedynie zestawienia Danii. W naszych barwach wystąpią zgodnie z zapowiedziami Jarosław Hampel i bracia Pawliccy. Pozostałe ekipy wyglądać będą następująco: Łotwa - Kjastas Puodżuks, Andrzej Lebiediew, Maksim Bogdanow, Rosja: Renat Gafurov, Aleksiej Charczenko, Grigorij Łaguta, Czechy: Matej Kus, Filip Sitera, Ales Dryml, Niemcy: Max Dilger, Tobias Kroner, Węgry: Jozsef Tabaka, Norbert Magosi. Nasza reprezentacja jest oczywiście stawiana w gronie faworytów, ale myślę, że ten skład gwarantuje sporo emocji.

Prezydent Piły Piotr Głowski jest zadowolony, że do Piły wracają wielkie imprezy żużlowe i uważa, że mogą się one odbywać m.in. dzięki dobrej współpracy na linii miasto-klub. - Cieszymy się, że nasze wspólne starania i dobra współpraca zostały zauważone także w Warszawie. Z tego powodu te zawody traktujemy jako nagrodę, ale w dużej mierze są one zasługą pilskich kibiców. Liczba osób na meczach żużlowych jest na tyle imponująca, że zostaliśmy wielokrotnie zauważeni. Dostrzeżone zostało także, że zawody są dobrze przygotowywane i bezpieczne nie tylko dla zawodników, ale także dla fanów.

Początek Finału Mistrzostw Europy Par zaplanowano na godzinę 17:00. Bramy stadionu zostaną otwarte dwie godziny przed zawodami. Liczba biletów została ograniczona do sześciu tysięcy i można je będzie nabyć w piątek poprzedzający zawody w godzinach od 14:00 do 17:00, a także w dzień zawodów od godziny 10:00. Sprzedaż odbywać się będzie w kasach stadionu przy ul. Bydgoskiej.

4e69f28636a6d184989379.jpgPlakat promujący zawodyKup bilet na wielki finał TAURON Speedway Euro Championship w Chorzowie! -->>

na Facebooku.

Komentarze (25):

Wszystkie komentarze (25)

Komentarze (25)

    Wszystkie komentarze (25)
    PRZEJDŹ NA WP.PL