WP SportoweFakty

Najnowsze Wyniki/Kalendarz

KPE: Wostok Władywostok najlepszym zespołem Europy

Dawid Cysarz
Dawid Cysarz
W środę na torze w Bałakowie rozegrano finał Klubowego Pucharu Europy. Najlepszym zespołem Starego Kontynentu zostali jeźdźcy Wostoku Władywostok. Drugie miejsce zajął Szachtar Czerwonograd, a na najniższym stopniu podium stanęli zawodnicy Lokomotivu Daugavpils.

Tyle samo punktów co zwycięzcy uzbierała drużyna gospodarzy, jednak Turbina nie była liczona do klasyfikacji zawodów.

Wyniki:

1. Wostok Władywostok - 43:
13. Artiom Łaguta - 11 (1,3,2,3,2)
14. Renat Gafurow - 4 (2,d,1,1,-)
15. Wadim Tarasienko - 2 (-,-,-,2,-)
16. Troy Batchelor - 12 (2,3,2,2,3)
20. Grigorij Łaguta - 14 (3,2,3,3,3)

2. Szachtar Czerwonograd - 23:
5. Andrzej Karpow - 6 (1,1,1,1,2)
6. Denis Gizatullin - 11 (3,1,1,3,3)
7. Kirił Cukanow - 3 (d,0,2,0,1)
8. Danił Iwanow - 3 (1,1,0,0,1)

3. Lokomotiv Daugavpils - 11:
9. Kjastas Puodżuks - 0 (0,u,0,0,0)
10. Wiaczesław Gieruckij - 2 (1,0,1,0,0)
11. Jewgienij Karawackij - 3 (0,2,0,1,u)
12. Andrzej Lebiediew - 6 (3,2,0,1,0)

4. SK Turbina Bałakowo - 43*:
1. Roman Povazhny - 11 (3,3,2,2,1)
2. Magnus Zetterstroem - 10 (2,1,3,2,2)
3. Andrzej Kudriaszow - NS (-,-,-,-)
4. Ilja Czałow - 9 (0,2,3,3,1)
17. Emil Sajfutdinow - 13 (2,3,3,3,2)

Bieg po biegu:
1. Lebiediew, Gafurow, Karpow, Czałow
2. Gizatullin, Sajfutdinow, A. Łaguta, Karawackij
3. G. Łaguta, Zetterstroem, Iwanow, Puodżuks
4. Povazhny, Batchelor, Gieruckij, Cukanow (d)
5. Batchelor, Czałow, Gizatullin, Puodżuks (u)
6. Sajfutdinow, G. Łaguta, Karpow, Gieruckij
7. A. Łaguta, Lebiediew, Zetterstroem, Cukanow
8. Povazhny, Karawackij, Iwanow, Gafurow (d)
9. Czałow, A. Łaguta, Gieruckij, Iwanow
10. Sajfutdinow, Cukanow, Gafurow, Puodżuks
11. Zetterstroem, Batchelor, Karpow, Karawackij
12. G. Łaguta, Povazhny, Gizatullin, Lebiediew
13. Sajfutdinow, Batchelor, Lebiediew, Iwanow
14. Czałow, Tarasienko, Karawackij, Cukanow
15. Gizatullin, Zetterstroem, Gafurow, Gieruckij
16. A. Łaguta, Povazhny, Karpow, Puodżuks
17. G. Łaguta, Sajfutdinow, Cukanow, Puodżuks
18. G. Łaguta, Zetterstroem, Iwanow, Gieruckij
19. Batchelor, Karpow, Czałow, Karawackij (u)
20. Gizatullin, A. Łaguta, Povahzny, Lebiediew

* Turbina nie była liczona do klasyfikacji zawodów.

na Facebooku.

Komentarze (26):

    Pokaż więcej komentarzy (23)
    PRZEJDŹ NA WP.PL