Najnowsze Wyniki/Kalendarz

Motala oszalała ze szczęścia

Rafał Malinowski
Rafał Malinowski
Piraterna Motala obroniła w środę w Kumli zaliczkę ze swojego toru i została po raz pierwszy w historii mistrzem Elitserien. Tytuł Piratom w 14. biegu zapewniła para Greg Hancock - Jonas Davidsson.

Amerykanin i Szwed wygrali podwójnie zmniejszając na wyścig przed końcem straty do Indianerny do 6 punktów. - Jonas w 14. biegu był po prostu królem jazdy w parze. To przesądziło o naszym złotym medalu - napisał na swoim twitterze Hancock.

Po meczu w Kumli i dekoracji zawodnicy i kibice Piraterny wrócili do Motali (30 tys. mieszkańców). Pod eskortą policji kawalkada przejechała ulicami miasta do jednego z hoteli, gdzie rozpoczęło się świętowanie. Zabrakło tylko Grega Hancocka, który przygotowuje się do GP w Gorzowie (Amerykanin nie zamierza odpuszczać mimo zapewnionego już tytułu IMŚ). Zawodnicy Piratów byli witani w mieście jak prawdziwi królowie.

W hotelu rozpoczęła się prawdziwa feta. Każdy z przedstawicieli złotej drużyny odpowiadał na jakieś pytanie. Przemysław Pawlicki zadeklarował, że zostanie w ekipie z Motali na przyszły sezon.

Piraterna była przygotowana na złoty medal. Zawodnicy otrzymali okolicznościowe koszulki lub plastrony. Gazeta Motala & Vadstena Tidning na swojej stronie internetowej jako główny fakt umieściła wielki sukces Piraterny.

Relacja z meczu --->>>

4e8d6770285ed955039010.jpg
Gazeta Motala & Vadstena Tidning

4e8d677818add219330270.jpg
Piraterna była gotowa na złotoPOLECAMY: Kup bilet na finał TAURON Speedway Euro Championship w Chorzowie

na Facebooku.

Komentarze (5):

Wszystkie komentarze (5)

Komentarze (5)

×
PRZEJDŹ NA WP.PL