Najnowsze Wyniki/Kalendarz

Składy drużyn - I liga 2012

Dawid Cysarz
Dawid Cysarz
Kluby I ligi kompletują składy na przyszły sezon. Aby ułatwić kibicom śledzenie transferowych doniesień prezentujemy składy pierwszoligowych drużyn na sezon 2012. Składy drużyn dostępne są w prawej kolumnie działu żużel.

Start Gniezno:

Seniorzy:
Antonio Lindbaeck (Szwecja) - 9,56 (GP)
Magnus Zetterstroem (Szwecja) - 8,43
Scott Nicholls (Anglia) - 8,05
Bjarne Pedersen (Dania) - 7,49 (GP)
Adam Shields (Australia) - 6,50
Adam Skórnicki - 4,62

Juniorzy:
Oskar Fajfer - 3,24
Maciej Fajfer - 2,50
Adrian Gała - 2,50
Wojciech Lisiecki - 2,50
Marcin Wawrzyniak - 2,50

Trener:
Lech Kędziora

Przyszli:
Antonio Lindbaeck (Rybnik), Bjarne Pedersen (Tarnów), Adam Skórnicki (Leszno), Magnus Zetterstroem (Gdańsk), Maciej Fajfer (Poznań), Adam Skórnicki (Leszno), Adam Shields (Wrocław)

Odeszli:
Krzysztof Jabłoński (Zielona Góra), Michał Szczepaniak (Łódź), Kacper Gomólski (Tarnów), Simon Gustafsson (Łódź), Mirosław Jabłoński (Częstochowa)

Lokomotiv Daugavpils:

Seniorzy:
Roman Povazhny (Rosja) - 8,11
Mikael Max (Szwecja) - 7,67
Kenneth Hansen (Dania) - 6,50
Timo Lahti - 6,50
Kjastas Puodżuks - 6,09
Wadim Tarasienko (Rosja) - 4,86
Wiaczesław Gieruckij - 4,00
Jewgienij Karawackij - 2,50

Juniorzy:
Andrzej Lebiediew - 5,60
Iwan Pleszakow - 2,50
Wadim Timerman - 2,50
Andriej Kowalczuk - 2,50

Trener:
Nikołaj Kokin

Przyszli:
Mikael Max (Gdańsk), Kenneth Hansen (Krosno), Timo Lahti (Łódź),

Odeszli:
Maksim Bogdanow (Gdańsk), Michaił Łysik (Rawicz), Ivan Łysik (Rawicz), Joonas Kylmaekorpi (Rzeszów)

GTŻ Grudziądz:

Seniorzy:
Peter Ljung (Szwecja) - 9,50 (GP)
Norbert Kościuch - 8,00
Andriej Karpow (Ukraina) - 7,33
Davey Watt (Australia) - 7,33
David Ruud (Szwecja) - 6,83
Joe Haines (Wielka Brytania) - 6,50
Hans Andersen (Dania) - 5,36 (GP)

Juniorzy:
Łukasz Cyran - 2,50
Adrian Osmólski - 2,50
Karol Szychowski - 2,50
Mateusz Rujner - 2,50

Kontrakty warszawskie:
Kevin Woelbert (Niemcy) - 6,50
Paweł Staszek - 6,46
Tyron Proctor (Australia) - 6,39
Aleksiej Guzajew (Rosja) - 6,50
Matija Duh (Słowenia) - 6,50

Trener:
Robert Kempiński

Przyszli:
Andriej Karpow (Rybnik), Adrian Osmólski (Łódź), Norbert Kościuch (Poznań), Peter Ljung (Poznań), Hans Andersen (Gorzów), Łukasz Cyran (Gorzów)

Odeszli:
Tomasz Chrzanowski (Gdańsk), Krzysztof Buczkowski (Bydgoszcz), Patrick Hougaard (Łódź), Ryan Fisher (Lublin)

Orzeł Łódź:

Seniorzy:
Michał Szczepaniak - 7,03
Mateusz Szczepaniak - 6,55
Pontus Aspgren (Szwecja) - 6,50
Charlie Gjedde (Dania) - 6,50
Simon Gustafsson (Szwecja) - 6,50
Peter Kildemand (Dania) - 6,50
Kasper Lykke Nielsen (Dania) - 6,50
Dakota North (Australia) - 6,50
Siemen Własow (Rosja) - 6,50
Patrick Hougaard (Dania) - 5,94
Linus Sundstroem (Szwecja) - 5,90
Rafał Trojanowski - 5,68
Mariusz Fierlej - 2,50

Juniorzy:
Damian Adamczak - 2,50
Marcin Wawrzyniak - 2,50
Patryk Wester - 2,50

Kontrakty warszawskie:
Norbert Magosi (Węgry) - 3,47

Trener:
Janusz Ślączka

Przyszli:
Mariusz Fierlej (Kraków), Michał Szczepaniak (Gniezno), Patrick Hougaard (Grudziądz), Dakota North (Australia), Simon Gustafsson (Gniezno), Damian Adamczak (Bydgoszcz), Patryk Wester (Częstochowa), Norbert Magosi (Poznań), Marcin Wawrzyniak (Piła), Siemen Własow (Rosja), Kasper Lykke Nielsen (Ostrów), Pontus Aspgren (Lublin), Peter Kildemand (Poznań)

Odeszli:
Adrian Osmólski (Grudziądz), Łukasz Jankowski (Zielona Góra), Christian Hefenbrock (Kraków), Piotr Dym (Rawicz), Jacek Rempała (Tarnów), Damian Michalski (Lublin), Mateusz Borowicz (Lublin)

Speedway Polonia Piła:

Seniorzy:
Marcin Jędrzejewski - 6,79
Piotr Świst - 6,53
Matej Kus (Czechy) - 6,50
Ales Dryml (Czechy) - 6,50
Max Dilger (Niemcy) - 6,28
Mariusz Puszakowski - 6,00
Damian Celmer - 2,50

Juniorzy:
Radosław Małuch - 2,50
Sajmon Paczewski - 2,50
Dawid Wiwatowski - 2,50

Kontrakty warszawskie
Mariusz Franków - 2,50

Trener:

Przyszli:
Ales Dryml (Częstochowa), Matej Kus (Toruń), Piotr Świst (Równe), Marcin Jędrzejewski (Opole), Damian Celmer (Krosno), Mariusz Puszakowski (Lublin)

Odeszli:
Cyprian Szymko (Gdańsk), Paweł Staszek (Grudziądz)

Lubelski Węgiel KMŻ:

Seniorzy:
Cameron Woodward - 8,40
Mads Korneliussen (Dania) - 8,39
Robert Miśkowiak - 7,67
Paweł Miesiąc - 7,33
Daniel Jeleniewski - 7,14
Karol Baran - 7,08
Ryan Fisher (USA) - 6,50
Stanisław Mielniczuk - 6,50
Dawid Stachyra - 5,41

Juniorzy:
Mateusz Borowicz - 2,50
Mateusz Łukaszewski - 2,50
Mateusz Wieczorek - 2,50

Kontrakty warszawskie:
Aleksandr Borodaj (Ukraina) - 6,50
Tomasz Piszcz - 2,50

Trener:
Grzegorz Dzikowski

Przyszli:
Dawid Stachyra (Gdańsk), Mads Korneliussen (Kraków), Robert Miśkowiak (Poznań), Daniel Jeleniewski (Łódź), Ryan Fisher (Grudziądz), Mateusz Borowicz (Łódź), Mateusz Wieczorek (Krosno)

Odeszli:
Mariusz Puszakowski (Piła), Zbigniew Suchecki (Zielona Góra), Pontus Aspgren (Łódź), Tyron Proctor (Grudziądz)

Lubawa Litex Ostrovia Ostrów:

Seniorzy:
Mariusz Staszewski - 7,83
Adrian Gomólski - 7,43
Peter Karlsson (Szwecja) - 7,12
Tobias Kroner (Niemcy) - 6,50
Denis Gizatullin (Rosja) - 6,30
Rory Schlein (Australia) - 6,22
Ronnie Jamroży - 2,50

Juniorzy:
Marcin Nowak - 2,50
Paweł Urbański - 2,50

Kontrakty warszawskie
Sebastian Brucheiser - 2,50
Krzysztof Pecyna - 2,50

Trener:
Michał Widera

Przyszli:
Rory Schlein (Rybnik), Ronnie Jamroży (Rybnik), Denis Gizatullin (Bydgoszcz), Peter Karlsson (Częstochowa), Marcin Nowak (Leszno), Paweł Urbański (Leszno)

Odeszli:
Łukasz Sówka (Rzeszów), Aleksiej Charczenko (Rybnik), Mariusz Węgrzyk (koniec kariery)

Zestawienie KSM zawodników
KLIKNIJ TUTAJ!

POLECAMY: Kup bilet na finał TAURON Speedway Euro Championship w Chorzowie

na Facebooku.

Komentarze (498):

Wszystkie komentarze (498)

Komentarze (498)

×
    Wszystkie komentarze (498)
    PRZEJDŹ NA WP.PL