Najnowsze Wyniki/Kalendarz

Marc Randrup w ROW Rybnik

Damian Gapiński
Damian Gapiński
Duńczyk Marc Randrup podpisał kontrakt z drugoligowym ROW Rybnik. Menedżer Maciej Simionkowski zapowiada jednak, że to nie koniec transferów.

- Marc Randrup to czwarty zawodnik ubiegłorocznego finału indywidualnych mistrzostw Danii juniorów. Zdecydowaliśmy się z nim podpisać kontrakt, bo to młody i perspektywiczny zawodnik - powiedział Maciej Simionkowski.

Menedżer ROW Rybnik zapowiada, że to nie koniec kontraktów z zagranicznymi juniorami. - Prowadzimy rozmowy z innymi zawodnikami. Dostajemy dużo ciekawych ofert. Na rynku pozostało jeszcze kilku dobrych młodzieżowców, którzy nie podpisali nigdzie kontraktu. Z pewnością zdecydujemy się na któregoś z nich - wyjaśnił Simionkowski.

Oprócz juniorów zagranicznych, ROW cały czas prowadzi rozmowy z krajowymi juniorami i seniorami. - W tej chwili mamy w składzie trzech polskich juniorów. Wkrótce do egzaminu na licencję ma przystąpić również Kacper Woryna, z którym wiążemy duże nadzieje. Zakończyliśmy także rozmowy z polskimi seniorami. Wkrótce powinniśmy podpisać konkretne umowy. Poznaliśmy oczekiwania zawodników. Wiemy jakie są nasze możliwości, na pewno wybierzemy najkorzystniejsze oferty - zakończył Maciej Simionkowski.

TAURON zaprasza na Speedway Euro Championship w Gnieźnie. Oglądaj w Eurosporcie!

na Facebooku.

Komentarze (14):

Wszystkie komentarze (14)

Komentarze (14)

×
    Wszystkie komentarze (14)
    PRZEJDŹ NA WP.PL