WP SportoweFakty

Najnowsze Wyniki/Kalendarz

Skład KSM Krosno w przyszłym tygodniu

Wojciech Ogonowski
Wojciech Ogonowski
Już tylko kilka dni pozostało zawodnikom chcącym jeździć w polskiej lidze na znalezienie pracodawcy na najbliższy sezon. Jedną z drużyn, w której nadal jest sporo wolnych do obsadzenia miejsc, jest drugoligowe KSM Krosno.

Kup bilet na wielki finał TAURON Speedway Euro Championship w Chorzowie! -->>
Wilki opinię publiczną jak dotąd poinformowały jedynie o zakontraktowaniu Adriana Szewczykowskiego, Rolanda Benko orazPatryka Brauna. Kibice coraz mocniej niecierpliwią się i mają obawy, czy działacze zdążą skompletować skład. Atmosferę stara się uspokoić rzecznik prasowy klubu. - Cały czas pracujemy nad zbudowaniem zespołu. Prowadzimy rozmowy z Polakami i obcokrajowcami. Kibice mogą się nie denerwować i spokojnie oczekiwać na ogłoszenie składu - informuje w rozmowie z naszym portalem Dawid Cysarz.

Tradycyjnie już, krośnieński klub wszelkie negocjacje utrzymuje w tajemnicy i nie chce zdradzać żadnych szczegółów. - W tej chwili mogę jedynie zdradzić, że w drużynie pojawi się kilku nowych zawodników, a najbliższe dni będą bardzo gorącym okresem dla KSM Krosno. Skład ogłosimy 31 stycznia lub 2 lutego na spotkaniu z kibicami, które odbędzie się przy ulicy Bursaki. Niedługo poinformujemy o jego szczegółach - tłumaczy Cysarz. Poinformował on również, że do krośnieńskiego klubu zgłosiło się kilku zawodników z prośbą o podpisanie tzw. kontraktów "warszawskich". Prawdopodobnie takie umowy podpiszą BułgarMilen Manev oraz Krister Jacobsen, który przez ostatnie trzy sezony był zawodnikiem Wilków.

W ubiegłym tygodniu Borys Miturski po jednorocznym epizodzie w KSM Krosno, zdecydował się przenieść do Speedway Wandy Kraków. Wielu kibiców miało o to pretensje do działaczy. - Bardzo ubolewamy nad faktem, że Borys postanowił zmienić drużynę. Naturalnie po dobrym w jego wykonaniu sezonie, chcieliśmy go zatrzymać na kolejny rok. Jednak takie jest życie, Borys wybrał bardzo korzystną dla siebie ofertę z Krakowa. Szkoda że tak wyszło, ale życzymy mu wszystkiego najlepszego i dziękujemy za rok startów z wilkiem na plastronie.

na Facebooku.

Komentarze (9):

    Pokaż więcej komentarzy (6)
    PRZEJDŹ NA WP.PL