Najnowsze Wyniki/Kalendarz

Mateusz Domański: Ten krok w tył pozwoli postawić mi dwa kroki naprzód

Michał Gałęzewski
Michał Gałęzewski
Zespół ROW-u Rybnik po raz pierwszy w historii będzie występował na trzecim szczeblu rozgrywek. Jednym z nielicznych zawodników, którzy pozostali w tym klubie jest Mateusz Domański. Rybnicki junior liczy na progresję wyników w 2012 roku.

W ubiegłym sezonie Mateusz Domański wystąpił w 10 meczach rybnickiego klubu i uzyskał średnią biegową 0,424. Nie może więc zaliczyć 2011 roku do udanych. - Na pewno nie był to dla mnie dobry sezon, jednak na ten wynik złożyło się więcej czynników. Myślę, że ten krok w tył pozwoli postawić mi dwa kroki naprzód. Staram się zapomnieć o sezonie 2011. Będę starał się zrobić wszystko i dam z siebie maksimum, aby ten sezon poszedł po myśli mojej, a także ludzi którzy we mnie wierzą. Nie zapomniałem jak się jeździ - powiedział zawodnik, który liczy że presja jaka będzie na nim ciążyła pozwoli mu być lepszym zawodnikiem.

Druga liga wydaje się być odpowiednim poziomem dla Domańskiego. - Dużo się nauczyłem przez ten nieudany sezon i zgodzę się z tym, że druga liga jest w moim przypadku dobrym rozwiązaniem. Przy dobrym sprzęcie i zgraniu wszystkich czynników, jazda w tej klasie rozgrywkowej wyjdzie mi tylko na dobre - stwierdził żużlowiec, który liczy że po kilku latach posuchy znów rybniccy juniorzy będą się liczyć w Polsce. - Mam nadzieję, że znowu będzie słychać w świecie żużlowym o młodzieży z Rybnika. Paru chłopaków w końcówce ubiegłego sezonu zdało egzamin na licencję i zobaczymy co z tego będzie - zauważył Mateusz Domański w rozmowie z portalem SportoweFakty.pl.

Skład rybnickiej drużyny bardzo się zmienił. Celem jest awans do I ligi. - Na pewno z drużyny odeszli wartościowi zawodnicy, ale skład w tym roku był tworzony z myślą o powrocie do I ligi oraz by mecze były widowiskowe. Mam nadzieję że nam się powiedzie i po sezonie 2012 wszyscy będą zadowoleni zarówno z mojego wyniku indywidualnego, jak i drużyny - zakończył Domański.

Mateusz Domański wraz z rybnickim zespołem będzie jeździł w II lidzeMateusz Domański wraz z rybnickim zespołem będzie jeździł w II lidze

na Facebooku.

Komentarze (9):

 • siber Zgłoś
  Oj, Domański - jesteś rok starszy ale niczego się nie nauczyłeś! Znów zaczynasz napinki na temat awansu do 1 ligi . Już zapomniałeś jak to było z twoimi wypowiedziami rok temu ??
  Czytaj całość
  Już w pierwszym meczu jechałeś po zwycięstwo do Łodzi - a tam wielka klapa i zera w pakiecie ! Potem tak ci "dobrze" szło ,że stałeś się pośmiewiskiem kibiców w Rybniku ,przyjeżdżając pół okrążenia za zawodnikami do mety ! Jest takie powiedzenie " Milczenie jest złotem" , więc zamknij usta ,zaciśnij zęby i trenuj i nie opowiadaj farmazonów , bo nie wiadomo na ile wystarczy kasy tej spółce zoo Rybnik - może 2-3 mecze !
  • kolosz Zgłoś
   Domanski na pewno ma potencjał ale boi sie wyprzedzac po orbicie
   • zuo Zgłoś
    mopa: mówię o roku 2010 ;) a wtedy notował przyzwoite wyniki jak na debiutancki sezon.14. M. Domański (2*,1,2*,1*,1) 7+36. M. Domański (2*,1,1*,0,0) 4+2 (wyjazd)14. M. Domański (1,1*)
    Czytaj całość
    2+16. M. Domański (3,0,0,1*,1,0) 5+1 (wyjazd)14. M. Domański (0,0) 014. M. Domański (3,0,0,0,0) 314. M. Domański (D,3,0) 36. M. Domański (2,U,0,1,D) 3 (wyjazd)14. M. Domański (3,1,1) 5 (debiut)To są jego wyniki w 2010 roku-pierwszym roku startów w lidze... tak więc, samych 000 nie było ;]
    Wszystkie komentarze (9)

    Komentarze (9)

    ×
    PRZEJDŹ NA WP.PL