Najnowsze Wyniki/Kalendarz

Mecz PGE Marmy z Unią Leszno przełożony?

Dawid Cysarz
Dawid Cysarz
15 kwietnia żużlowcy PGE Marmy mają zainaugurować sezon Speedway Ekstraligi na własnym torze. Jednak z powodu przeciągającej się budowy trybuny mecz może nie dojść do skutku.

- Na stadionie dzieje się sporo, ale są obawy, że prace nie zostaną zakończone na czas. Należy pamiętać, że nawet w przypadku zakończenia wszystkich prac, musimy jeszcze rozsypać nową nawierzchnię na tor, która następnie musi się ułożyć. To wszystko wymaga czasu - poinformował Tomasz Welc na łamach Super Nowości.

Możliwe, że mecz z leszczynianami zostanie przełożony na inny termin. - Jest taka opcja. W pierwszej kolejności zwrócilibyśmy się do Unii z prośbą o zamianę gospodarza. Jeśli leszczynianie na to nie przystaną, spróbujemy przełożyć mecz na inny termin. Wydaje mi się, że to byłoby najlepszym rozwiązaniem, bowiem wówczas nie robilibyśmy wszystkiego na hura, tylko spokojnie moglibyśmy przygotować obiekt do sezonu - powiedział kierownik PGE Marmy.

W sobotę kilku zawodników rzeszowskiego klubu wyjedzie na zgrupowanie do Gorican, gdzie będą się przygotowywać do sezonu.

Źródło: Super Nowości

POLECAMY: Kup bilet na finał TAURON Speedway Euro Championship w Chorzowie

na Facebooku.

Komentarze (42):

 • Loljan Zgłoś
  Już raz pisałem - zostawcie proroka w spokoju. Ma klasyczny objaw odrzucenia. Jest po uszy zakochany w p. Prezes i tyle... Przecież ewidentnie taka jazda go nakręca...Prorok Zakochany i
  Czytaj całość
  night budowniczy mają swój ból i z tym bólem trzeba ich zostawić. A swoją drogą z Rolnickim to ma 100% racji, ja bym jeszcze Witolda Grabarza do tego dorzucił i mamy komplet...
  • ŻURAWie Zgłoś
   Prorok no sory piszesz że ja nie mam jaj?!!!Pokazałbym ci,ale udeżył by cię w czoło.Bez odp.kompleksie.
   • Tata Treya Zgłoś
    Nie kłoćcie się, to nie ma sensu. Wiadomo że cały żużel w Rezszowie jest za pieniążki Pani Marty i powinniśmy ją bardziej szanować.
    Wszystkie komentarze (42)

    Komentarze (42)

    ×
     Wszystkie komentarze (42)
     PRZEJDŹ NA WP.PL