Najnowsze Wyniki/Kalendarz

Bartosz Zmarzlik z dziką kartą w Grand Prix Polski?

Robert Chruściński
Robert Chruściński
Władysław Komarnicki ma nadzieję, że podczas czerwcowej Grand Prix Polski w Gorzowie Wielkopolskim dziką kartę otrzyma Bartosz Zmarzlik. Zaledwie 17-letni zawodnik uważa, że byłaby to doskonała okazja na zaprezentowanie swoich umiejętności.

Władysław Komarnicki przyznał, że od kilku miesięcy stara się doprowadzić do tego, aby z dziką kartą w Grand Prix Polski w Gorzowie Wlkp. wystąpił Bartosz Zmarzlik. - Zabiegam o to od października ubiegłego roku. Byłaby to świetna informacja dla gorzowskich kibiców. W końcu chłopak stąd miałby możliwość ścigania z najlepszymi w turnieju o mistrzostwo świata - stwierdził.

Wychowanek gorzowskiej Stali twierdzi, że start w Grand Prix byłby dla niego wielkim wyzwaniem. - Byłaby to spora szansa na pokazanie swoich umiejętności w tak prestiżowych zawodach. Ale nie jest to jeszcze nic pewnego. Jeżeli otrzymałbym możliwość startu w Grand Prix, to byłbym szczęśliwy i starałbym się o jak najlepszy wynik. Jednak teraz skupiam się tylko na przygotowaniach do sezon - powiedział Bartosz Zmarzlik.

Źródło: gorzow24.pl

KUP BILET NA 2020 PZM WARSAW FIM SPEEDWAY GRAND PRIX OF POLAND (PGE NARODOWY, 16.05.2020)

na Facebooku.

Komentarze (40):

 • Waikiki Zgłoś
  I jeszcze coś: wiecie jacy ludzie odnoszą sukcesy? Nieważne czy w sporcie czy w biznesie czy w czymkolwiek. Wiecie? To Wam powiem: ludzie niezakompleksieni. Ludzie pewni siebie, ale nie
  Czytaj całość
  butni. Popatrzcie pod tym kątem na Bartka. Ten chłopak, mimo ledwie 16 lat na karku w zeszłym sezonie, nie bał się nikogo. Walczył jak równy z równym z każdym przeciwnikiem. I nie rzadko wygrywał ze starszymi i bardziej doświadczonymi riderami. Nie bał się nazwisk, sukcesów czy wieku swoich rywali. Licznym z nich pokazał, że młodość bywa nieobliczalna. Bartek Zmarzlik mimo braku kompleksów nigdy się nie nadyma, nigdy nie szydzi z nikogo, zawsze mówi rzeczowo i każdego szanuje. To jest naprawdę wielki talent i dobry człowiek. I powiem Wam, że gdybym zobaczył (w co akurat wątpię), że temu chłopakowi odbiła szajba, to sam osobiście pójdę i go wyprostuję. Ale wiem, że takiej potrzeby nigdy nie będzie, dzięki Bogu... Bartek! Wierzymy w Ciebie i trzymaj tak dalej! Rozwijaj swój talent i swoją osobowość, bo masz naprawdę wielką karierę przed sobą. Od Ciebie zależy czy wykorzystasz tę szansę. Ja jak i wielu kibiców (nie tylko w Gorzowie i okolicach) wierzymy, że ją wykorzystasz.
  • Waikiki Zgłoś
   I bardzo dobrze! Niech Bartek jedzie! Pod warunkiem, że pokaże się z dobrej strony w pierwszych ligowych meczach. Ale o to jestem spokojny. Zdziwicie się kibice z innych klubów, jak młody
   Czytaj całość
   Bartek będzie wymiatał w tym sezonie! Wielu z Was - tych obiektywnych, oczywiście - przyznało, że to naprawdę wielki talent. I jest to fakt! Ale, aby wykorzystać swój talent to trzeba mieć charakter i mieć zdrową psychikę. Jak patrzę na Zmarzlika to widzę wyjątkowo poukładanego psychicznie i silnego charakterologicznie człowieka. Chłopak da radę, a szajba mu nie odbije. On po prostu kocha żużel i do tego sportu został stworzony. Poradzi sobie z niejednym Holderem i Jonssonem, co już zresztą udowodnił. Nie trzeba być jasnowidzem, aby przewidzieć czy dana osoba odniesie sukces. Wystarczy znać się na ludziach i czuć ich charakter oraz osobowość. Od Bartka bije jak najbardziej pozytywna pełna mocy i stabilności energia. Zatem ja jestem o niego spokojny i w niego wierzę. A Wy - co niektórzy - uwierzycie z czasem... Dzikus dla Bartka na GP w Gorzowie i tyle w temacie!
   • RECON_1 Zgłoś
    Jesli juz dziak karte dostanie Polak to czemu mialby to nie byc Zmarzlik, jest z Gorzowa wiec moze jechac, ale zeby to zrobic wpierw musi pokazac ze na to zasluguje, niech punktuje solidnie w
    Czytaj całość
    lidze to w nagrode dostanie dzikusa. Inna sprawa zeby wpychanie na sile go na takie zawody nie spalilo chlopaka bo przez treme moze zrobic cos glupiego a przy takich asach jak Ljung o kontuzje moze nie byc trudno.
    Wszystkie komentarze (40)

    Komentarze (40)

     Wszystkie komentarze (40)
     PRZEJDŹ NA WP.PL