Najnowsze Wyniki/Kalendarz

Łukasz Jankowski dla SportoweFakty.pl: Małe zębatki są nie dla mnie

Jakub Sobczak
Jakub Sobczak
Nienajlepszy występ w niedzielnym wewnętrznym sparingu Stelmet Falubazu zanotował Łukasz Jankowski. Nowy nabytek zielonogórskiej ekipy w czterech biegach zdobył trzy punkty i dwa bonusy, a w dodatkowym, nie ujętym w końcowym rezultacie wyścigu, zajął trzecie miejsce.

- Jak oceniłbym swój występ? Słabo. Wrażenia z jazdy jednak bardzo fajne. W sobotę tor był ciężki, przyczepny. W niedzielę było już jednak lepiej, można się było pościgać. Mi jednak nie poszło, może dlatego, że próbowałem na małych zębatkach. One są chyba nie dla mnie - powiedział specjalnie dla portalu SportoweFakty.pl Łukasz Jankowski.

Nowy nabytek Stelmet Falubazu przyznał, że z jego sprzętem wszystko jest ok. Nie najlepsza postawa wynikała jednak ze złych przełożeń. - Z silnikami problemów nie ma, bo jest zupełnie nowy. Chciałem po prostu spróbować tych małych zębatek, bo na Łańcuchu Herbowym w Ostrowie na nich jeździłem i było dobrze. Chyba się trochę łudziłem.

"Jankes" będzie starał się w tym tygodniu zaliczyć jak najwięcej treningów. - Czekają mnie teraz przynajmniej dwa treningi i dwa sparingi. W środę i piątek pokręcimy próbne kółka w Zielonej Górze, a w sobotę i niedzielę jedziemy sparingi - zakończył wychowanek Unii Leszno.

na Facebooku.

Komentarze (11):

 • kkibic Zgłoś
  a ja wierze, ze bedzie punktowal. trzymaj gaz Lukasz
  • djtomash Zgłoś
   Z DREWNA SOBIE ZROB...;P OJ ZA TATA TO CI JANKOWSCY SIE NIE WYDALI
   • AGR Zgłoś
    Jankes w ZG jest tylko na rezerwę, jego występ w meczu ligowym zależy w dużej mierze od formy Jonasa Davidssona i Krzysztofa Jabłońskiego,jeżeli w meczach będzie jeździł Jonas to w
    Czytaj całość
    składzie zobaczymy na pewno Aleksandra Łoktajewa. w przypadku bardzo dobrej dyspozycji Jabłońskiego i jego jazdy w meczu Aleks ma za wysoki KSM i trzeba wcisnąć do składu Jankesa za którego i tak pewnie pojeździ Dudek. Uważam jednak, że w składzie będzie Davidsson a Jabłoński jest tylko ściągnięty jako straszak na niego lub zastępstwo gdyby rzeczywiście szło mu bardzo słabo, więc stawiam na to, że Jankes będzie oglądał mecze z parku maszyn.
    Wszystkie komentarze (11)

    Komentarze (11)

     Wszystkie komentarze (11)
     PRZEJDŹ NA WP.PL