Najnowsze Wyniki/Kalendarz

Mecz GTŻ - Orzeł przy sztucznym oświetleniu?

Wojciech Ogonowski
Wojciech Ogonowski
Na stadionie w Grudziądzu zostało już zainstalowane oświetlenie. Swojego zadowolenia z tego powodu nie ukrywa prezes Grudziądzkiego Towarzystwa Żużlowego - [tag=68]Zbigniew Fiałkowski[/tag].

- Zakończył się ostatni etap odbioru oświetlenia na naszym stadionie, oczywiście z wynikiem pozytywnym. W tym miejscu przede wszystkim należy złożyć serdeczne podziękowania szerokiej rzeszy ludzi, którzy włożyli bardzo duży wkład w to aby budowa oświetlenia zakończyła się sukcesem. Zarząd Grudziądzkiego Towarzystwa Żużlowego wraz z Komisją Rewizyjną serdecznie dziękuje Zarządowi Miasta Grudziądz na czele na czele z Prezydentem Robertem Malinowskim, Radzie Miasta, Prezesowi MPGN-u Zenonowi Różyckiemu, pracownikom działu inwestycji Urzędu Miasta na czele z ich kierownikiem oraz wykonawcy firmie Elektrobud i firmie Energa - poinformował Fiałkowski na oficjalnej stronie internetowej klubu.

Pierwszymi zawodami rozegranymi przy sztucznym oświetleniu, prawdopodobnie będzie spotkanie ligowe z Orłem Łódź. - Na dzień dzisiejszy Zarząd planuje rozegrać przy sztucznym oświetleniu mecz V kolejki z Orłem Łódź, który zaplanowany jest na 13 maja. Oczywiście zawody te muszą być poprzedzone treningami naszych zawodników przy zapalonym świetle.

Źródło: gtz.grudziadz.net

na Facebooku.

Komentarze (5):

Wszystkie komentarze (5)

Komentarze (5)

×
PRZEJDŹ NA WP.PL