Najnowsze Wyniki/Kalendarz

Fredrik Lindgren: Każdą rundę Grand Prix kończyć z dwucyfrowym wynikiem

Mateusz Kędzierski
Mateusz Kędzierski
Fredrik Lindgren zajął ósme miejsce podczas Grand Prix Nowej Zelandii. Szwed przyznaje, że taki wynik nie jest dla niego spełnieniem marzeń.

Jak Fredrik Lindgren ocenia swój występ podczas inauguracji cyklu Grand Prix? - Nie jestem zadowolony ze swojego występu, ponieważ liczyłem na większą zdobycz punktową. Niestety podczas tej wieczornej batalii w Auckland, popełniliśmy kilka błędów w ustawieniach motocykla. Co więcej, wybierałem jakieś dziwne ścieżki do jazdy, które zupełnie nie jechały i również przez to straciłem kilka punktów na trasie. Przed półfinałem dokonaliśmy dobrego wyboru przełożeń, ale tutaj z kolei startowałem z pola czwartego, które było najgorsze - powiedział na łamach speedwaygp.com Lindgren.

Reprezentant Trzech Koron założył sobie wysokie cele na cykl Grand Prix w tym roku. - Postanowiłem sobie, że każdą rundę Grand Prix będę kończył z dwucyfrowym wynikiem. Niestety trochę zabrakło do tego rezultatu w sobotę. Chciałbym osiągnąć coś więcej, niż tylko uplasować się na koniec sezonu w czołowej ósemce. Chcę walczyć o najwyższe cele, bo po to tutaj jestem. Grand Prix to niezwykle ciężka gra. Jeśli nie będziesz dawał z siebie 100 proc. swoich możliwości, nie będziesz miał łatwo. Zobaczymy co przyniesie ten sezon startów - zakończył Lindgren.

KUP BILET NA 2020 PZM WARSAW FIM SPEEDWAY GRAND PRIX OF POLAND (PGE NARODOWY, 16.05.2020)

na Facebooku.

Komentarze (3):

Komentarze (3)

PRZEJDŹ NA WP.PL