Najnowsze Wyniki/Kalendarz

Victoria o nagłej zmianie gospodarza

Robert Szłapak
Robert Szłapak
W najbliższą niedzielę Victoria Piła miała pierwszy raz w tym sezonie rozegrać spotkanie na torze przy ul. Bydgoskiej. We wtorek dowiedzieliśmy się, że doszło do zmiany gospodarza i planowane na godz. 16:00 spotkanie odbędzie się w Rybniku.

- Działamy od początku sezonu w myśl zasady "Budujemy nowe fundamenty". Chcemy, aby te fundamenty były solidne oraz stabilne. Zdajemy sobie sprawę jak istotne jest pierwsze wrażenie, pierwsza ocena klubu przez kibiców, sponsorów oraz media. W związku z tym postanowiliśmy zaplanowany na najbliższą niedzielę mecz ligowy rozegrać w Rybniku - powiedział prezes KŻ Victoria Piła, Maciej Witt.

Sternik pilskiej drużyny dodał także, że klub postara się kibicom całą sytuację zrekompensować. - Powodem takiej decyzji są terminy ustawowe i sprawy organizacyjne klubu. Jak wiemy, Victoria powstała w wyjątkowo krótkim czasie i w takim terminie niemożliwe jest profesjonalne przygotowanie zawodów ligowych, a tylko i wyłącznie tak chcemy działać. Rozumiemy, że nasi kibice długo oczekiwali tego spotkania, jednak w najbliższych dniach przedstawimy im alternatywne rozwiązanie.

Jak udało nam się ustalić, działacze planują zorganizować piknik na stadionie, podczas którego będzie można na żywo obejrzeć spotkanie na telebimie.

na Facebooku.

Komentarze (26):

 • sympatyk zuzla Zgłoś
  Zgoda ZESPÓŁ POWSTAŁ W SZYBKIM CZASIE ALE SPORT SIĘ TWORZY DLA SZEROKIEJ MASY SYMPATYKÓW KIBICÓW A NIE ŻEBY MECZE KTÓRE MAJĄ SIĘ ODBYĆ NA TERENIE PIŁY PRZENOSIĆ NA DRUGI KONIEC
  Czytaj całość
  POLSKI JAKI TO SENS DLA PILAN. COŚ TO NIE TAK POZDRAWIAM.
  • Nietzwietz Zgłoś
   Spokojnie Pilanie.Jak Maciek Polny ratował żużel w Gdańsku to też bałagan był, a teraz...?Ekstraliga!!!Rozliczcie gościa po 2 sezonach a nie po 1 meczu.Spokojnie Panowie i Panie.
   • bircio Zgłoś
    ten Maciek Witt to chyba zna sie Katariną Witt figurowa z DDR i Niemiec a moze to jaki kuzynek ha ha ,raczej moze jak ona byc kim solidnym czego zycze Pile.
    Wszystkie komentarze (26)

    Komentarze (26)

     Wszystkie komentarze (26)
     PRZEJDŹ NA WP.PL