Najnowsze Wyniki/Kalendarz

Zmiana w składzie KSM Krosno

Wojciech Ogonowski
Wojciech Ogonowski
W niedzielę o godzinie 15:00 KSM Krosno zmierzy się na swoim torze z Kolejarzem Rawag Rawicz. Trener Wilków Ireneusz Kwieciński dokona w składzie na to spotkanie jednej zmiany.

Awizowanego z jedenastym numerem Laszlo Szatmariego zastąpi jego rodak Norbert Magosi. O tym kto pojedzie w meczu szkoleniowiec miał zadecydować po sobotnim treningu, a o dwa miejsca rywalizować mieli Szatmari, Magosi oraz Nicolas Covatti. Treningu ze względu na opady deszczu nie udało się jednak zorganizować, ale i tak w ostatniej chwili swój przyjazd odwołał Szatmari, w związku z czym Ireneusz Kwieciński zadecydował, że w spotkaniu z Niedźwiadkami pojadą Magosi i Covatti. Z kolei drugim młodzieżowcem po raz kolejny będzie Łukasz Kret.

Według prognoz, w niedzielę deszcz nie powinien już pokrzyżować planów żużlowcom. Dlatego prawdopodobnie rano zawodnicy krośnieńskiej drużyny wyjadą na tor i będę starali się dopasować motocykle do nawierzchni.

Pełen optymizmu przed niedzielną potyczką jest Nicolas Covatti. - Szkoda, że pogoda popsuła nam plany treningowe, bo nie mogłem sprawdzić moich motorów. Oby w niedzielę rano udało się dopasować sprzęt. Jestem dobrej myśli i wierzę, że uda nam się wygrać - powiedział niespełna 24-letni Argentyńczyk. A jaki wynik punktowy go zadowoli? - Jak najwyższy - przyznał z uśmiechem na twarzy.

na Facebooku.

Komentarze (10):

 • pecet Zgłoś
  Magosi, chodzi jak błyskawica.Covatti dobrze jeździł dobrze przed defektem,później już coś dławiło mu motocykl, i po okrążeniu stawał w dymach
  • bobo2012 Zgłoś
   nadal ladne sloneczko http://www.krosno24.pl/miasto.php?podstr=kamery/plac
   • Charls Zgłoś
    Ja również będę i myślę że przy tej pogodzie jaka jest na 11.00 w Krośnie piękne słoneczko i +19st.C lekki wiaterek powinny być super zawody ! W nocy nie padało.p.s. nasi już od
    Czytaj całość
    10 na torze trenują i mam nadzieję że się dobrze spasują z nawierzchnią :-))
    Wszystkie komentarze (10)

    Komentarze (10)

    PRZEJDŹ NA WP.PL