Najnowsze Wyniki/Kalendarz

Siódemka II kolejki II ligi

Łukasz Witczyk
Łukasz Witczyk
Druga kolejka II ligi zakończona została dopiero 12 maja. W tej rundzie zmagań w najniższej klasie rozgrywkowej wszystkie mecze zakończyły się zwycięstwami gospodarzy. W siódemce najlepszych zawodników II rundy II ligi znalazło się miejsce dla trzech juniorów.

1. Paweł Hlib (7,33) - 13 (3,2,3,3,2) (2 raz w siódemce kolejki) - wychowanek Stali Gorzów na początku sezonu prezentuje dobrą formę. Hlib był zdecydowanym liderem KSM Krosno w meczu przeciwko Victorii Piła i wykręcił najlepszy czas spotkania.

2. Szymon Kiełbasa (6,89) - 11 (2,3,1,3,2) (2) - były zawodnik tarnowskiej Unii zdobył dla rawickiego Kolejarza najwięcej punktów w starciu przeciwko imiennikowi z Opola. Dwa biegi z udziałem Kiełbasy zakończyły się podwójnym triumfem Niedźwiadków.

3. Mariusz Fierlej (2,50) - 11+1 (3,u,3,3,2*) (1) - Fierlej zasilił rybnicki klub tuż przed meczem Rekinów ze Speedway Wandą Kraków. Jak się okazało był to strzał w dziesiątkę. Nowy nabytek walnie przyczynił się do zwycięstwa ekipy ze Śląska. Jego dorobek mógł być jeszcze większy, ale były zawodnik łódzkiego Orła w jednym z biegów upadł na prowadzeniu.

4. Witalij Biełousow (6,50) - 11+1 (1,2,2*,3,3) (1) - opolski Kolejarz na początku sezonu spisuje się poniżej oczekiwań. Nie można tego powiedzieć o Rosjaninie, który jest silnym punktem zespołu z Opolszczyzny. W przegranym meczu w Rawiczu Biełousow był najskutecznijeszym jeźdźcem Kolejarza, ale jego dobra dyspozycja nie pozwoliła na odniesienie zwycięstwa przez opolski klub.

5. Stanisław Burza (7,15) - 14 (2,3,3,3,1,2) (2) - wychowanek Unii Tarnów był liderem krakowskiej Speedway Wandy w meczu przeciwko ekipie z Rybnika. Burzy zabrakło jednak wsparcia pozostałych kolegów z drużyny i Wanda odniosła na Śląśku wysoką porażkę.

6. Mikkel B. Jensen (6,50) - 10+3 (2,2*,2*,2,2*) (1) - Duńczyk zanotował dobry debiut w polskiej lidze. Aż trzy wyścigi z jego udziałem kończyły się podwójnymi zwycięstwami rybniczan. Tym samym Rekiny wreszcie posiadały w swoim składzie juniora, który potrafi zakończyć mecz z wysoką zdobyczą punktową.

7. Adam Strzelec  (2,50) - 9 (3,3,3,0) (1) - junior zielonogórskiego Falubazu po raz pierwszy w tym sezonie wystąpił jako gość w barwach Kolejarza Rawag Rawicz i walnie przyczynił się do zwycięstwa tej ekipy. W trzech pierwszych biegach Strzelec do mety dojeżdżał na pierwszym miejscu, a wyścigi te kończyły się zwycięstwami Niedźwiadków.

KSM: 36,87

Siódemka kolejki jest wybierana zgodnie z obowiązującym regulaminem, a więc w składzie znaleźć musi się minimum trzech Polaków, a jeden z juniorów musi być zawodnikiem krajowym.KSM najlepszej siódemki kolejki musi mieścić się w przedziale 25-42 pkt.

Siódemka 4. kolejki II ligi --->>>
Siódemka 3. kolejki II ligi --->>>
Siódemka 1. kolejki II ligi --->>>

na Facebooku.

Komentarze (0):

Komentarze (0)

PRZEJDŹ NA WP.PL