Najnowsze Wyniki/Kalendarz

Kontuzja Scotta Nichollsa? (wideo)

Mateusz Klejborowski
Mateusz Klejborowski
Wszystko wskazuje na to, że Scotta Nichollsa czeka przymusowa pauza w startach.

Pechowo zakończył się dla Scotta Nichollsa udział w meczu Coventry Bees z Birmingham Brummies. Brytyjczyk tak nieszczęśliwie upadł na tor (przy próbie ataku na pozycję zajmowaną przez Bjarne Pedersena), że najprawdopodobniej nabawił się kontuzji. Jeszcze na stadionie lekarze stwierdzili złamanie obojczyka, a zawodnik dodatkowo uskarżał się na bóle szyi. W trakcie trwania spotkania Nicholls został odwieziony do szpitala, gdzie aktualnie przechodzi szczegółowe badania. Dopiero po nich będzie możliwe określenie przypuszczalnego okresu rozbratu z żużlem.

W tym sezonie Nicholls jest liderem Lechmy StartuW tym sezonie Nicholls jest liderem Lechmy Startu
Kontuzja Nichollsa oznacza spory problem dla jego polskiego zespołu - Lechmy Startu Gniezno, bowiem na najbliższą niedzielę zaplanowano hitowe spotkanie w I lidze, w którym podopieczni Lecha Kędziory zmierzą się na wyjeździe z GTŻ-em Grudziądz.TAURON zaprasza na Speedway Euro Championship w Gnieźnie. Oglądaj w Eurosporcie!

na Facebooku.

Komentarze (75):

 • k 53 GKM Zgłoś
  Witam ,,jadowity,,nie przesadzaj ,jeden od Nas cos napisal, jak i od Wasi tyle Nikt Normalny nie zyczy nawet przeciwnikowi/z toru/,zle.Pozdro GKM i zobaczymy co sie okaze w niedziele.
  • jadowity Zgłoś
   gkmy już przestańcie pisać farmazony o naszej radości z waszych kontuzji bo już nie chce mi się dementować tych bzdur wszystko wskazuje na to że znowu wam się fuksnie w pierwszym meczu
   Czytaj całość
   jechaliśmy bez najlepszego juniora teraz nie mamy najlepszego seniora i żadne zz go nie zastąpi (antonio nabił sobie średnią meczem z ostrowem z grudziądzem zdobyl 5 punktów scotch 13)
   • Moran Zgłoś
    Większego pecha już mieć nie mogliśmy. Proponuję wypożyczyć Kenni Larsena z Rybnika, zapewne zrobi więcej niż Zorro.
    Wszystkie komentarze (75)

    Komentarze (75)

    ×
     Wszystkie komentarze (75)
     PRZEJDŹ NA WP.PL