Najnowsze Wyniki/Kalendarz

Tomasz Gollob dla SportoweFakty.pl: Nigdy nie jechaliśmy zawodów w takim deszczu

Dawid Lis
Dawid Lis
Kapitan gorzowskiej Stali nie pojechał najlepiej w niedzielnym pojedynku z Unią Leszno. Po meczu mistrz świata z 2010 roku sam nie potrafił określić jaka była przyczyna tej słabszej dyspozycji.

Nie najlepiej ułożyły się niedzielne zawody dla kapitana gorzowskiej Stali. - Nie pojechałem tak, jak powinienem i przegraliśmy zawody - mówił po meczu Tomasz Gollob. - Wszyscy dobrze walczyli, tylko ja nie pojechałem dobrze - dodał mistrz świata z 2010 roku.

Jaka była przyczyna słabszej postawy? - Myślę, że wszyscy widzieliśmy co się działo. Całe zawody jechaliśmy w deszczu - komentował zawodnik Stali Gorzów. Według kapitana gorzowskiego zespołu ten deszcz nieco zepsuł plany gospodarzom. - Wydaje mi się, że zaskoczył nas deszcz - ocenił Gollob. - Nigdy nie jechaliśmy całych zawodów w takim deszczu - dodał.

Tomasz Gollob zanotował jednak na początku defekt. W czym tkwił problem? - Motory po prostu nie jechały - powiedział. - Tak naprawdę sam nie wiem gdzie szukać przyczyny. Nie wiem co jest przyczyną - zakończył kapitan Stali Gorzów.

POLECAMY: Kup bilet na finał TAURON Speedway Euro Championship w Chorzowie

na Facebooku.

Komentarze (256):

 • smok Zgłoś
  Gollob to powinien pisać usprawiedliwienia dzieciom do szkoły.
  • fanCKM Zgłoś
   Taka marna wymówka i tłumaczenie , chyba nie przystoi panie Gollob ! - Przeciwnikowi należą się gratulacje , a takowe z pańskich zarozumiałych i pewnych siebie ust nie padły - WSTYD ! !
   Czytaj całość
   ! - Między innymi za takie buńczuczne zachowanie najlepszy polski żużlowiec jest nielubiany , przecież i deszcz i warunki na torze były dla wszystkich takie same ! - Tyle w temacie pozdrawiam.
   • Goniek Zgłoś
    Przyczyną jest to, że jak tor nie jest po myśli Golloba to on jechać nie umie... Moim zdaniem Mistrz powinien umieć jechać na każdym torze, a Gollob jak nie może jechać po zewnętrznej
    Czytaj całość
    to nie pojedzie dobrze i tyle.
    Wszystkie komentarze (256)

    Komentarze (256)

    ×
     Wszystkie komentarze (256)
     PRZEJDŹ NA WP.PL