Najnowsze Wyniki/Kalendarz

Kołodziej jednak będzie pauzował!

Damian Gapiński
Damian Gapiński
Złamany palec lewej ręki uniemożliwia starty Januszowi Kołodziejowi. Zawodnika Azotów Tauronu Tarnów czeka w najbliższym czasie przerwa w startach.

W sobotę w Divisovie odbył się trening przed eliminacjami do Grand Prix. Jednym z uczestników turnieju miał być Janusz Kołodziej, który w ostatnim czasie nabawił się kontuzji podczas półfinału IMP w Pile. Jak się okazuje, kontuzja, która początkowo miała być mniej uciążliwa, niż zakładano, spowoduje jednak przerwę w startach zawodnika Azotów Tauronu Tarnów. - Janusz próbował jeździć na treningu w Divisovie, ale nie może startować w odpowiedni, szybki sposób. Złamany palec mu przeszkadza. Sama jazda na dystansie nie sprawia większego problemu, ale nie może ruszyć ze startu tak odpowiednio, by podjąć walkę na odpowiednim poziomie. Poza tym po treningu palec dosyć mocno spuchł i po prostu wymaga przerwy od startów - poinformował SportoweFakty.pl Krzysztof Cegielski.

Ile potrwa przerwa zawodnika tarnowskich Jaskółek? - Janusz na pewno nie wystartuje w Czechach, jutro w Gdańsku i we wtorek w Szwecji. Co do dalszych startów, decyzję podejmiemy w przyszłym tygodniu - dodał Cegielski.

na Facebooku.

Komentarze (35):

Wszystkie komentarze (35)

Komentarze (35)

×
    Wszystkie komentarze (35)
    PRZEJDŹ NA WP.PL